مقالات عمومیویدیو

لایو اینستاگرام 19 آبان؛ موضوع: نگاهی به دنیای متاورس‌ها

مجموعه میهن بلاکچین طبق روال همیشگی چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸ از طریق لایو اینستاگرام در کنار شما است و به سوالاتی که در استوری از ما می‌پرسید، پاسخ می‌دهیم. شما در پخش زنده‌ اینستاگرام می‌توانید تمام سوالات خود در زمینه ارزهای دیجیتال، بلاکچین، سرمایه گذاری، بیت کوین و آلتکوین و مواردی از این قبیل را مطرح کنید. دقت داشته باشید از ۲۴ ساعت قبل فرصت دارید سوالات خود را با ما مطرح کنید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

موضوع لایو اینستاگرام این هفته بررسی جهان دیجیتال یا متاورس‌ها و معرفی پروژه‌های بلاکچینی فعال در زمینه Metaverse بود و در انتهای لایو به سوالات کاربران در این زمینه پاسخ داده شد.

این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته، ساناز وفی تحلیلگر و محقق حوزه بلاک چین در لایو اینستاگرام پاسخگوی سوالات کاربران بود. از آنجایی که سوالات طیف وسیعی داشتند، تلاش کردیم به سوالات با فراوانی بیشتر پاسخ داده شود.

تعدادی از مباحثی که در لایو مطرح شد:

  • متاورس به چه معناست؟ (از ۳:۲۰ تا ۶:۳۰)
  • متاورس چطور و از چه اجزایی ساخته می‌شود؟ (از ۶:۴۵ تا ۱۵:۰۰)
  • دلیل ترند شدن متاورس در فضای بلاکچین و کریپتو چه بود؟ (از ۱۵:۰۵ تا ۱۷:۵۵)
  • بلاکچین چه کمکی به صنعت متاورس می‌کند؟ (از ۱۸:۰۰ تا ۲۲:۴۰)
  • معرفی پروژه‌های بلاکچینی فعال در زمینه متاورس (از ۲۳:۴۰ تا ۳۸:۲۰)
  • پاسخ به سوالات کاربران (۳۸:۳۰ تا ۴۸:۰۰)

پروژه‌های معرفی شده در لایو اینستاگرام:

طبیعی است که پاسخ‌دهی کامل به تمام سوالات در قالب لایو اینستاگرام امکان‌پذیر نیست. اگر سوالی دارید که در لایو پاسخ آن را نیافته‌اید، می‌توانید در فروم میهن بلاکچین یا گروه تلگرامی، آن را مطرح کنید.

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا