مقالات عمومیویدیو

لایو اینستاگرام ۵ آبان؛ موضوع: محافظت از دارایی‌های دیجیتال در برابر تحریم‌ها

مجموعه میهن بلاکچین طبق روال همیشگی چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸ از طریق لایو اینستاگرام در کنار شما است و به سوالاتی که در استوری از ما می‌پرسید، پاسخ می‌دهیم. شما در پخش زنده‌ اینستاگرام می‌توانید تمام سوالات خود در زمینه ارزهای دیجیتال، بلاکچین، سرمایه گذاری، بیت کوین و آلتکوین و مواردی از این قبیل را مطرح کنید. دقت داشته باشید از ۲۴ ساعت قبل فرصت دارید سوالات خود را با ما مطرح کنید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

موضوع لایو این هفته به محافظت از دارایی‌های دیجتال در برابر تحریم و امکان بلوکه شدن USDT توسط صرافی‌ها به‌خاطر تحریم، اختصاص داده شد. در انتهای این لایو به سوالات کاربران در این زمینه پاسخ داده شد.

این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته، ساناز وفی تحلیلگر و محقق بلاک چین در لایو اینستاگرام پاسخگوی سوالات کاربران بود. از آنجایی که سوالات طیف وسیعی داشتند، تلاش کردیم به سوالات با فراوانی بیشتر پاسخ داده شود. طبیعی است که پاسخ‌دهی کامل به تمام سوالات در قالب لایو امکان‌پذیر نیست. اگر سوالی دارید که در لایو پاسخ آن را نیافته‌اید، می‌توانید در فروم میهن بلاکچین یا گروه تلگرامی، آن را مطرح کنید.

مباحثی که در این لایو مطرح شده به شرح زیر است:

  • از استیبل کوین USDT استفاده نکنید؛ جایگزین‌های دیگر کدامند؟ (از ۰۴:۰۰ تا ۱۲:۰۰)
  • مبالغ پایین کمتر در معرض خطر هستند (از ۱۲:۰۵ تا ۱۷:۴۵)
  • دارایی خود را مستقیم از صرافی‌های ایرانی به صرافی‌های خارجی انتقال ندهید ( از ۱۷:۵۰ تا ۱۹:۵۰)
  • بهترین راهکار، استفاده از صرافی‌های غیرمتمرکز است (از ۲۰:۰۰ تا ۲۷:۲۰)
  • پاسخ به سوالات (از ۳۱:۱۵ تا ۴۶:۰۰)
  • جمع‌بندی (از ۴۶:۰۰ تا ۴۸:۰۰)

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا