🔴دارایی های مصادره شده خود را در صرافی بیترکس آزاد کنید! + شرح کامل نحوه آزادسازی دارایی

صرافی بیترکس طی ایمیلی به تمامی کاربرانی که حساب آنها مسدود و دارایی آنها بلوکه شده بود، اعلام کرده است که طی شرایطی می توانند حساب خود را آزاد کنند. در این ایمیل، فایلی ارسال شده که در آن شرایط آزادسازی سرمایه شرح داده شده است.

صرافی بیترکس در سال ۲۰۱۷ حساب تمام ایرانیانی که در این صرافی سرمایه داشته اند را مسدود کرد و حدود دو سال است که این حساب ها مسدود می باشد و کاربران ایرانی دسترسی به سرمایه های خود ندارند.

طی ایمیلی که به کاربران ارسال شده است فایلی ضمیمه شده که در زیر ترجمه فایل مربوطه را برای شما قرار داده ایم و تمامی کارهایی که باید در خصوص آزاد سازی حساب خود انجام دهید به طور کامل و با جزییات شرح داده شده است.

قابل ذکر است با انتشار این خبر افراد سودجو در بسترهای مختلفی مانند گروه های تلگرامی یا سایر شبکه های اجتماعی اقدام به سواستفاده کردند و با دادن وعده هایی مانند آزاد کردن حساب های ایرانی در پی کسب درآمد هستند. توصیه میشود حتما آموزش های این مطلب را مطالعه کرده و خودتان طبق دستورالعمل پیش بروید. 

دستورالعمل های مربوط به انتقال ارز دیجیتال در حساب بیترکس

شما یک حساب ارز دیجیتال در بیترکس دارید. دفتر کنترل دارایی های خارجی آمریکا (OFAC) مجوزی به بیترکس اعطا کرده است تا ارز دیجیتال را به حساب دیگری انتقال دهید. این امر با برآورده شدن شرایط زیر ارائه می‌شود:

۱- باید ارز دیجیتال را به سرویس کیف پول میزبانی شده یا صرافی ارز دیجیتال انتقال دهید. نباید ارز دیجیتال را به کیف پول دسکتاپ یا سخت افزاری انتقال دهید.

۲- کیف پول میزبانی شده یا صرافی ارز دیجیتال که مشخص کرده اید باید:

  • الف) خارج از خاک آمریکا قرار داشته باشد.
  • ب) نباید به فرد یا نهاد آمریکایی متعلق باشد یا توسط آن کنترل شود، در غیر این صورت در معرض قوانین OFAC خواهد بود.
  • پ) نباید در کشور یا منطقه ای قرار داشته باشد که تحت تحریم های آمریکا می‌باشد (کشورهایی نظیر ایران، کوبا، کره شمالی، سوریه و منطقه کریمه اکراین)
  • ت) نباید در فهرست نهادهای تحریم شده OFAC قرار داشته باشد و یا متعلق به یکی از افراد یا نهادهای تحت تحریم OFAC باشد یا توسط آن کنترل شود.

۳- حسابی که دارای ارز دیجیتال خواهد شد، در هر کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال که باشد باید فقط متعلق به شما باشد یا توسط شما کنترل شود. شما نمی‌توانید ارز دیجیتال را به حسابی که متعلق به فرد یا نهاد دیگری است و توسط آنها کنترل می‌شود ارسال کنید. هم چنین نمی‌توانید ارز دیجیتال را به حساب مشترک متعلق به شما و فردی دیگری انتقال دهید.

شما باید این فرم را کامل کرده و با ایجاد تیکت پشتیبانی در support.bittrex.com و ضمیمه کردن این فرم به تیکت، آن را به صرافی بیترکس ارسال کنید. مهلت ارسال فرم کامل شده به بیترکس تا یکم مارس ۲۰۲۰  (۱۱ اسفند ۹۸) می‌باشد تا زمان کافی برای پردازش درخواست برداشت شما به بیترکس داده شود.

نکته: برای ایجاد کردن تیکت پشتیبانی، باید حساب پشتیبانی ایجاد کنید. لطفاً از آدرس ایمیل مطابق با حساب کاربری بیترکس خود برای ایجاد حساب پشتیبانی استفاده کنید.

صرافی بیترکس پس از دریافت فرم کامل شده از شما، ارزیابی خواهد کرد که آیا فرم شما کامل پر شده است یا خیر و کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال و آدرس واریز که ارائه داده اید با شرایط فوق مطابقت دارد یا خیر. ممکن است بیترکس برای انتقال ارزهای دیجیتال حساب شما به آدرس واریز ارائه شده، به اطلاعات و اسناد بیشتر نیاز داشته باشد. اگر بیترکس درخواست انتقال شما را تایید کند، ارزهای دیجیتال موجود در حساب شما به آدرس واریز که در فرم مورد نظر مشخص کرده اید انتقال خواهد یافت.

پیدا کردن صرافی ارز دیجیتال یا کیف پولی که مطابق با شرایط فوق باشد به عهده شما است و بیترکس به شما هیچگونه پیشنهاد برای این موضوع ارائه نخواهد داد.

تراکنش های ارز دیجیتال غیرقابل برگشت می‌باشند. بیترکس مسئول اشتباهات ناشی از آدرس های نامعتبر ارائه شده توسط شما نخواهد بود. به علاوه، اگر موجودی حساب شما کمتر از حداقل مورد نظر باشد نخواهید توانست که ارزهای دیجیتال را برداشت کنید.

فرم هایی که باید پر کنید:

اطلاعات حساب بیترکس

اطلاعات حساب بیترکساطلاعات صرافی ارز دیجیتال یا سرویس کیف پول

لطفاً اطلاعات زیر را برای هر کدام از سرویس های کیف پول یا صرافی های ارز دیجیتال (که به آن صرافی می‌گوییم) که مایل به انتقال ارز دیجیتال خود به آن هستید را ارائه دهید. نکته: یک نوع ارز دیجیتال به چندین صرافی انتقال داده نمی‌شود. برای مثال، نمی‌توانید بیت کوین را به دو صرافی ارسال کنید.

اطلاعات صرافی

اطلاعات صرافی دوممجوز

با ارسال این فرم های بالا به بیترکس شما تایید می‌کنید که:

۱- اطلاعاتی که در این فرم ارائه داده اید، دقیق و کامل می‌باشند.

۲- هرگونه اطلاعات یا مطلبی که در آینده در اختیار بیترکس قرار خواهید داد، دقیق و کامل خواهند بود.

۳- آدرس های واریز که ارائه داده اید توسط سرویس کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال مربوطه کنترل می‌شود. به عبارت دیگر، آدرس های واریز ارائه شده برای کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال شماره یک توسط سرویس کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال شماره یک کنترل می‌شود.

۴- هر کدام از سرویس های کیف پول یا صرافی های ارز دیجیتال مشخص شده، تمام ارزهای دیجیتال که از بیترکس و از جانب شما دریافت کنند در حساب متعلق به شما قرار خواهد داد.

۵- سرویس کیف پول مشخص شده از جانب شما: الف) نباید در آمریکا قرار داشته باشد. ب) نباید متعلق به فرد یا نهاد آمریکایی باشد و یا توسط آنها کنترل شود، در غیر این صورت تحت قوانین OFAC می‌باشد. پ) نباید در کشور یا منطقه های تحت تحریم های آمریکا (نظیر ایران، کوبا، کره شمالی، سوریه و منطقه کریمه اکراین) قرار داشته باشد. ت) نباید در فهرست نهادهای تحت تحریم OFAC قرار داشته باشد یا متعلق به فرد یا نهاد تحت تحریم OFAC باشد.

به روز رسانی:

صرافی بایننس جواب رد به کاربران ایرانی داد!

کاربران ایرانی طی شرایط اعلام شده توسط صرافی بیترکس به دنبال صرافی معتبری می باشند که به ایرانیان خدمات ارائه می دهند. در این بین کاربرانی از بایینس پرسیده اند که آیا می توانند سرمایه خود را به حساب بایننس واریز کنند و پاسخ بایینس بدین صورت است:

طبق شرایط پیش آمده؛ پیشنهاد می کنیم که سرمایه خود را به صرافی که به ایران خدمات عرضه می کند ارسال کنید. آدرس واریز برای کاربران ایرانی مخفی و پنهان خواهد بود.

بایننس تا جایی که از دستش برمی‌آید تلاش می‌کند تا برای بیشترین کاربران سراسر جهان در دسترس قرار گیرد. بایننس هم چنین این حق را دارد تا بازارها و کشورهایی که در آن فعالیت می‌کند را انتخاب کند و ممکن است خدمات خود را برای بعضی از کشورها محدود یا ممنوع کند. این تصمیم با مشاوره و بررسی پیشنهادات دریافت شده از جانب فهرست تحریم های شورای امنیت سازمان ملل و OFAC اتخاذ می‌شود اما محدود به این موارد نمی‌باشد، و با عرض تاسف باید بگوییم که نمی‌توانیم این سرویس را برای کاربران کشور شما ارائه دهیم. این موضوع شخصی نیست اما از شما معذرت می‌خواهیم اگر به شخصیت شما اهانتی شده است.

صرافی های بزرگی که موظف به رعایت قوانین بین المللی می باشند، در راستای عرضه خدمات به لیست کشورهای تحریم با مسائل قانون گذاری مواجه می شوند. این صرافی ها معمولا کشورهای تحریم را جز لیست سیاه خود قرار داده اند و در صورتی که خدماتی به این کشورها ارائه دهند، خود تخلف کرده و با جریمه های هنگفتی مواجه می شوند.

بایننس نیز یکی از صرافی های بزرگی است که دیگر به کاربران ایرانی خدمات عرضه نمی کند و در این ایمیل بیان کرده است که سرمایه خود را به این صرافی واریز نکنید، زیرا امکان برداشت سرمایه را به کاربران ایرانی نمی دهد و سرمایه اینبار در صرافی بایننس بلوکه می شود.

کیف پول هایی که به صرافی بیترکس معرفی می کنید باید Hosted Wallet باشد

صرافی بیترکس اعلام کرده است که کیف پول هایی که برای انتقال سرمایه انتخاب می کنید حتما باید hosted wallet باشد. کیف پول هاستد در واقع کیف پولی است که کنترل کلید های خصوصی آن در دست خود افراد نمی باشد و در اختیار شخص ثالث است و حتما به احراز هویت نیاز دارد.

تمام صرافی های متمرکز کیف پول هاستد محسوب می شوند و کلید خصوصی در اختیار خود صرافی می باشد. همچنین باید توجه داشته باشید که آدرس کیف پولی که می دهید باید احراز هویت شده باشد.


54321
امتیاز 5 از 6 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
پدرام

به نظر میاد بهترین جایی که میشه دارایی ها رو از بیترکس به اون انتقال داد صرافی بایننس هست.
آیا مشخص شده این تصمیم بیترکس در نتیجه پیگیری های حقوقی بوده یا خودش تصمیم به آزادسازی دارایی ها گرفته؟
ولی ضرر زیادی به صاحبان سرمایه زد این بیترکس! علاوه بر اختلاف قیمت شدید زمان مسدود شدن با الان، فرصت معامله تا امروز هم از سرمایه گذارانی که حسابشون مسدود شده گرفته شده!
اما به هر حال همین هم که داره دارایی ها رو ازاد میکنه جای شُکرش باقیه.

علی میرزایی

پیشنهاد میکنید کجا بریزیم؟ بایننس میشه؟
با قوانین جور در میاد؟

ادمین سایت

کاربران ایرانی با بایننس مکاتبه کردن و اکسچنج بایننس جوابیه داده و طبق اون جواب بایننس گزینه مناسبی نیست
در صورتی که گزینه مناسبی پیدا کنیم یا از کاربران گزینه مناسبی رو بشنویم قطعا در موردش مطلب می نویسیم

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین