اطلاعیه صرافی

اطلاعیه و اتفاقات مهم صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال؛ ۱۲ مهر ۱۴۰۲

صرافی‌های رمزارز در ایران روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

صرافی بیت پین

اختلال در دامنه اصلی بیت پین

  • جزییات: صرافی بیت پین در کانال تلگرام خود اعلام کرد به علت اختلالات در زیرساخت‌های فنی و اینترنت کشور، دسترسی به دامنه اصلی  بیت‌پین «bitpin.ir» ممکن است برای برخی از کاربران با اختلالاتی همراه شده باشد. کاربران می‌توانند تا زمان رفع این اختلال از دامنه پشتیبان بیت پین با آدرس «bitpin.org» استفاده کنند.
  • همچنین بیت پین از کاربران خود خواست به دلیل حساسیت‌های دسترسی به بسترهای مالی و امکان رصد داده، پروکسی و وی‌پی‌ان خود را در زمان استفاده از پلتفرم‌های مالی غیرفعال نمایند.

صرافی اکسبیتو

توقف خرید و فروش BUSD در اکسبیتو

  • جزییات: صرافی اکسبیتو در کانال تلگرام خود اعلام کرد از تاریخ ۹ مهر ۱۴۰۲، خرید و فروش استیبل کوین BUSD را متوقف خواهد کرد. کاربران تا ۲۰ مهر ماه فرصت دارند BUSD موجود در کیف پول خود را به سایر ارزهای دیجیتال یا ریال تبدیل کنند و یا آن را به سایر کیف پول‌ها منتقل نمایند.

رفع اختلال درگاه واریز آنلاین اکسبیتو

  • جزییات:‌ صرافی اکسبیتو اعلام کرد مشکل درگاه واریز آنلاین این پلتفرم برطرف شده است و کاربران مانند قبل می‌توانند از طریق درگاه پرداخت و یا واریز شناسه‌دار به این صرافی پول واریز کنند.

صرافی رمزینکس

اضافه شدن موریک به لیست معاملات رمزینکس

  • جزییات: صرافی رمزینکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد رمزارز موریک (MAV) را به لیست معاملات خود اضافه کرده است.

توقف معاملات BUSD در رمزینکس

  • جزییات: صرافی رمزینکس پیرو اطلاعیه قبلی خود در رابطه با توقف معاملات استیبل کوین BUSD در این صرافی اعلام کرد برداشت این ارز دیجیتال از تاریخ ۲۷ مهر ماه بسته خواهد شد و دیگر امکان برداشت وجود نخواهد داشت. همچنین بازار معاملاتی این استیبل کوین در تاریخ ۳۰ مهر بسته می‌شود و در نهایت این استیبل کوین از لیست معاملات رمزینکس حذف خواهد شد.
  • در صورت عدم برداشت BUSD از رمزینکس، پس از تاریخ اعلام شده این استیبل کوین به دارایی‌های دیگری تبدیل شده و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

صرافی تبدیل

اضافه شدن وال استریت میمز به لیست معاملات تبدیل

  • جزییات: صرافی تبدیل در کانال تلگرام خود اعلام کرد رمزارز وال استریت میمز (WSM) را به بازارهای تتری، تومانی و بخش خرید آسان خود اضافه کرده است.

برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمزارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمزارز است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا