اخبار بیت کوین

شرکت بلاک متعلق به جک دورسی با استراتژی DCA بیت کوین می‌خرد

شرکت بلاک (Block) برای تقویت ترازنامه خود به استراتژی DCA برای خرید بیشتر بیت کوین در سال ۲۰۲۴ روی آورده است.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به گزارش میهن بلاکچین، جک دورسی مدیرعامل شرکت بلاک،‌ استراتژی میانگین هزینه دلاری (DCA) را برای شرکت خود اتخاذ کرده است که طبق آن مقداری از سود ناخالص شرکت را ماهانه تا پایان سال ۲۰۲۴ به خرید بیت کوین اختصاص خواهد داد.

گزارش درآمد سه ماهه بلاک و اعلام خرید بیت کوین

شرکت بلاک که توسط جک دورسی اداره می‌شود، روز پنجشنبه همراه با گزارش درآمد سه ماهه اول خود خبر خرید بیت کوین را اعلام کرد. این شرکت قرار است ۱۰٪ از سود ناخالص خود را ماهانه برای خرید بیت کوین هزینه کند.

این شرکت استراتژی میانگین هزینه دلار (DCA) را برای افزودن به ذخیره بیت کوین (BTC) خود انتخاب کرده است.
بلاک در ماه آوریل شروع به استفاده از ۱۰٪ از سود ناخالص ماهانه خود برای خرید بیت کوین کرد و قصد دارد این کار را هر ماه تا پایان سال ۲۰۲۴ انجام دهد.

دارایی‌های بیت کوین شرکت بلاک در حال حاضر مقدار قابل توجهی است. این شرکت ۴٬۷۰۹ بیت کوین در اکتبر ۲۰۲۰ و ۳٬۳۱۸ بیت کوین دیگر در اوایل سال ۲۰۲۱ خریده است.

بلاک بر اساس نتایج درآمد خود، ۸۰ میلیون دلار سود ناخالص در سه ماهه اول داشته است. اگر این میزان سود تا پایان سال ادامه داشته باشد، این شرکت با استراتژی خود ۲۴ میلیون دلار دیگر بیت کوین به ترازنامه خود اضافه خواهد کرد. این استراتژی با هدف تقویت موقعیت بیت کوین در ترازنامه بلاک اتخاذ شده است.

منبع
کوین دسک

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا