اخبار خارجی

غول خودروسازی جگوار با آیوتا همکاری می کند!

آیوتا با شرکت خودرو سازی جگوار همکاری می کند تا با استفاده از گواه اثبات مفهوم، انرژی خودرو توسط دفتر کل را ردیابی کند.

ردیابی منبع و استفاده از انرژی

آیوتا این خبر را در تاریخ ۳۰ آگوست طی پست رسمی اعلام کرد. بر اساس این بیانیه این شرکت و جگوار و مرکز تحقیق و توسعه انرژی فرانسه (Engie Lab Crigen) با هم همکاری خواهند کرد.

این شرکت خبر همکاری را در تاریخ ۳۰ آگوست طی پست رسمی اعلام کرد. بر اساس این بیانیه آیوتا و شرکت جگوار لندرور (Jaguar Land Rover) و مرکز تحقیق و توسعه انرژی فرانسه (Engie Lab Crigen) با هم همکاری خواهند کرد. هدف از این همکاری و مشارکت نشان دادن منبع و کاربرد انرژی خودروی I-Pace در تروندهایم پاورهاوس می باشد، ساختمانی که افتتاح آن، پیشینه گواه اثبات مفهوم را شکل می‌دهد.

راسل ویکرز مدیر گروه مهندسی شرکت خودروی جگوار لندرور نظر خود را در خصوص اینکه PoC برای شهرهای هوشمند چه منفعتی خواهد داشت گفت:

این برنامه به طور کاملا روشن نشان می‌دهد چگونه شهرها می‌توانند زیرساخت و حمل و نقل را به اکوسیستم پایدار و مفید تبدیل کنند. ما در خصوص اینکه عموم مردم مشاهده کنند که ساختمان ها و خودروهای کم مصرف نظیر I-Pace می‌توانند در جهت استراتژی های شرکت خودروی جگوار لندرور نوآوری پایدار و مثبتی ایجاد کنند بسیار هیجان زده هستیم.

کیف پول هوشمند آیوتا خودروی I-Pace جگوار

طبق این گزارش، خودروی I-Pace جگوار دارای کیف پول هوشمند آیوتا می‌باشد که می‌تواند برای دریافت انرژی (شارژ برق!!!) مورد استفاده قرار گیرد. این ویژگی که به اسم شارژ پاک خوانده می‌شود توسط دفترکل توزیع شده آیوتا نیز رصد می‌شود. این ویژگی به دارندگان خودروی I-Pace امکان می‌دهد تا خودروی خود را منحصرا با انرژی تجدیدپذیر شارژ کنند.

به علاوه، کیف پول هوشمند I-Pace در حال حاضر به کاربران امکان می‌دهد تا با گزارش اطلاعات مرتبط با شرایط جاده ای نظیر اطلاعات چاله های موجود جاده، آب و هوا و ترافیک، آیوتا کسب کنند. سپس از این ارز می‌توان برای پرداخت خدمات نظیر عوارض، پارکینگ و شارژ خودرو استفاده کرد.

کیف پول ترینیتی آیوتا

در اوایل ماه ژوئن، بنیاد آیوتا از کیف پول جدید خود برای توکن های خود رونمایی کرد. این کیف پول که با نام ترینیتی است احراز هویت بیومتریک و امنیت سازگاری را به همراه دارد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا