اخبار آلتکویناخبار عمومی

سقوط قیمت‌های ارز دیجیتال رشد آن را متوقف نخواهد کرد!

جوزف لوبین بنیانگذار اتریوم و مدیرعامل شرکت ConsenSys طی مصاحبه‌ای گفت که وی فروپاشی اخیر قیمت ارز دیجیتال را به عنوان مانعی برای رشد آن نمی‌بیند.

لوبین در خصوص وضعیت فعلی بازار ارز دیجیتال گفت که افزایش قیمت سال گذشته حباب دیگری بود. وی افزود ۶ حباب بزرگ تا به حال رخ داده اند که هر کدام بزرگتر از قبلی و در زمان خود شگفت انگیز بودند. هر حباب نظیر حباب سال گذشته، افزایش فعالیت را با خود به همراه داشته است. وی بیان کرد:

زیرساخت های بنیادی تر ایجاد می‌کنیم، اصلاحیه انجام می‌دهیم و پتانسیل موجود چشمگیرتر می‌شود. انتظار دارم که رابطه محکمی بین افزایش قیمت و رشد زیرساخت بنیادی در اکوسیستم و رشد توسعه اکوسیستم وجود داشته باشد. ما به عنوان جامعه توسعه دهندگان نسبت به ۸ یا ۱۰ ماه قبل دو برابر شده ایم

لوبین نوسان را به وجود انواع معامله کنندگان مربوط دانسته و می‌گوید که این امر لزوما نشان دهنده پیشرفت زیرساخت نمی‌باشد. هنگامی که از وی پرسیده شد نوسان قیمت چه تاثیری بر او دارد، پاسخ داد:

 می‌توانیم به قیمت ها نگاهی کنیم و برنامه ها و چشم اندازهای رشد را ایجاد کنیم. این‌ نوسانات غیرمنتظره نیست.

روز گذشته قیمت اتریوم به کمترین میزان خود در ۹ ماه گذشته رسید و با قیمت ۲۸۸ دلار معامله میشد. آخرین باری که قیمت این آلتکوین به کمتر از ۳۰۰ دلار رسید، اوایل نوامبر سال ۲۰۱۷ بود. در حال حاضر، قیمت اتریوم با ۷ درصد کاهش به ۲۶۳ دلار و ارزش بازار ۲۶ میلیارد دلار رسید.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا