اخبار اتریوم

جاستین سان در پشت پرده خرید ۱۶۰ میلیون دلار اتریوم؟ صعود قیمت ETH در پیش است؟

یک آدرس کیف پول که گمان می‌رود به جاستین سان (Justin Sun) مرتبط باشد، حدود ۱۶۰ میلیون دلار اتریوم خریده است که نشان‌دهنده احتمال صعود این ارز دیجیتال است. گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که مقیاس تراکنش‌های این آدرس به فردی با نفوذ قابل توجه در دنیای کریپتو و احتمالا به جاستین سان اشاره دارد.

به نقل از کوین گیپ، ردیاب بلاکچین لوک آنچین (Lookonchain) گزارش کرده آدرسی که مشکوک به ارتباط با جاستین سان، بنیانگذار ترون است مقدار زیادی اتریوم خریداری کرده است. این حرکت باعث ایجاد حدس و گمان‌هایی در جامعه ارزهای دیجیتال شده است که احتمالا نشان‌دهنده یک چشم انداز صعودی برای قیمت اتریوم است.

آیا فعالیت جاستین سان حکایت از یک سیگنال صعودی برای اتریوم دارد؟

تراکنش‌های این آدرس از طریق بایننس و صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) مختلف انجام شده است. این کیف پول که با بخشی از آدرس آن به صورت «TWGHNc» شناسایی شده است، به دلیل فعالیت‌های مهم خود توجهات را جلب کرده است. یکشنبه گذشته، این کیف پول ۵۰۰ میلیون USDT از صرافی HTX (با نام قبلی Huobi) برداشت کرد. شاید هیچ کس به جز جاستین سان نتواند این همه USDT را از HTX برداشت کند. علاوه بر این، همین کیف پول امروز ۵۰ میلیون USDT به بایننس واریز کرده است.

به گفته تحلیلگران، بزرگ بودن اعداد و ارقام این تراکنش‌ها نشان می‌دهد فردی با منابع و نفوذ قابل توجه در دنیای ارزهای دیجیتال، مانند جاستین سان، می‌تواند در پشت پرده آن باشد. این حدس و گمان بیشتر به خاطر الگوهای تراکنش این کیف پول قوت گرفته است که ارتباط قابل توجهی با آدرس دیگری با عنوان«0x7a95» دارد. مجموعه این تراکنش‌ها نشان می‌دهد وجوه از یک کیف پول به داخل و خارج از HTX و بایننس جریان دارد که به گفته لوک آنچین «بیش از حد تصادفی» است.

این الگوها شامل واریز ۵.۴ میلیون دلار به HTX توسط آدرس TWGHNc و برداشت همان مقدار در قالب توکن ETH توسط آدرس 0x7a95 از صرافی HTX است. علاوه بر این، پس از واریز ۵۰ میلیون USDT به بایننس توسط TWGHNc، بلافاصله در همان روز مقدار ۹٬۹۵۹ اتریوم از بایننس توسط آدرس 0x7a95 برداشت شده است.

لوک آنچین با انتشار این آدرس، اشره کرده است یک فرد ناشناخته ۵۴٬۷۲۱ ETH به ارزش ۱۵۴.۴ میلیون دلار از صرافی ارز دیجیتال بایننس و صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) خریداری کرده است.

بر اساس تاریخچه این آدرس، لوک آنچین می‌گوید ممکن است این کیف پول متعلق به جاستین سان، بنیانگذار ترون و مشاور صرافی ارز دیجیتال HTX باشد.

منبع: X

تاثیر آن بر قیمت اتریوم چیست؟

اگر جاستین سان در پشت پرده این تراکنش‌ها باشد، می‌تواند نشانه‌ای از علاقه یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های صنعت کریپتو به اتریوم باشد. سان اخیرا از نقشه راه یک راهکار نوآورانه لایه ۲ بیت کوین برای افزایش تعامل‌پذیری در اکوسیستم بلاکچین، رونمایی کرده است. این نوآوری به دنبال ادغام انواع توکن‌های شبکه ترون با شبکه بیت کوین است و تعاملات کراس چین را تسهیل می‌کند.

با این اوصاف، خرید ۱۶۰.۷ میلیون دلار اتریوم توسط یک کیف پول مرتبط با جاستین سان می‌تواند به عنوان یک سیگنال صعودی برای اتریوم تعبیر شود. این موضوع نشان‌دهنده علاقه و اعتماد فزاینده به پتانسیل اتریوم از سوی سرمایه‌گذاران و چهره‌های معروف در صنعت کریپتو است. این حرکت می‌تواند بر احساسات و پویایی بازار تاثیر گذاشته و امیدها برای افزایش قیمت اتریوم را بیشتر کند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا