اخبار آلتکوین

توکن کین ۷۰٪ عرضه خود را می‌سوزاند؛ قیمت KIN حدود ۲۰٪ افزایش یافت

در روز جمعه اعضای جامعه رمزارز کین (KIN) پروپوزال جدیدی را به تصویب رساندند که بنابر آن قرار است تریلیون‌ها توکن KIN سوزانده شود. همین مسئله هم باعث شد که قیمت توکن KIN بیشتر از ۲۰٪ رشد کند و عملکرد بهتری در مقایسه با بقیه توکن‌های موجود در بازار کریپتو داشته باشد.

به نقل از کوین‌دسک، این پروپوزال باعث می‌شود حدود ۷ تریلیون توکن کین به ارزش ۱۴۶ میلیون دلار سوزانده شود و عرضه کل آن به اندازه ۷۰٪ کاهش یابد. تصویب این طرح در نهایت باعث شد که تقاضای KIN به‌ شدت رشد کند و به محدوده ۰.۰۰۰۰۲۳ دلار برسد. البته قیمت KIN در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۵٪ کاهش یافته و به محدوده ۰.۰۰۰۰۱۹ دلار برگشته است.

نمودار روزانه قیمت توکن KIN - منبع: TradingView
نمودار روزانه قیمت توکن کین – منبع: TradingView

گفتنی است که توکن‌های موردنظر برای توکن‌سوزی از ذخایر پروژه کین و ذخایر باقی‌مانده اپلیکیشن پیام‌رسان کیک اینترکتیو (Kik Interactive) تامین می‌شود. از طرفی، توکن KIN در سال ۲۰۱۷ و توسط شرکت Kik Interactive برای کسب درآمد از این پیام‌رسان ایجاد شده است و ارزش بازار آن به ۵۰ میلیون دلار می‌رسد. با وجود این، از این توکن در حال حاضر برای انجام پرداخت‌های کیف پول کد (Code) که روی شبکه سولانا راه‌اندازی شده است، استفاده می‌گردد.

شایان ذکر است که پروپوزال توکن‌سوزی کین بیشتر از یک هفته بعد از رونمایی از کیف پول کد توسط تد لیوینگستون (Ted Livingston)، مدیرعامل سابق پیام‌رسان کیک، مطرح شده است. لیوینگستون در این پروپوزال گفته است:

توکن‌سوزی KIN برای این انجام می‌شود که کین به تنها ارز دیجیتال معنادار در سولانا تبدیل شود. KIN کاملا غیرمتمرکز است و تورم، بنیاد توسعه‌دهنده و وب‌سایتی ندارد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا