اخبار کوتاه

صرافی کوکوین مسابقه معاملات SOLR را با ۱۰۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند

صرافی کوکوین به مناسبت لیست شدن توکن SOL متعلق به پلتفرم SolRazr مسابقه معاملات این توکن را با ۱۰۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار کرده است. جزییات شرکت در این مسابقه در ادامه مطلب توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی کوکوین

صرافی کوکوین مسابقه معاملات SOLR را با ۱۰۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۴ آبان ادامه خواهد داشت. کاربرانی که حجم معاملات SOLR آنها در زمان برگزاری این مسابقه از ۱۰ SOLR بیشتر باشد به عنوان کاربر واجد شرایط شناخته خواهند شد. در طرح اول این مسابقه کاربران واجد شرایط باید تا قبل از ۲ آبان ساعت ۱۹:۳۰، در این فرم قیمت بسته شدن معاملات SOLR را در روز پایانی مسابقه (۴ آبان ساعت ۱۳:۳۰) حدس بزنند. صرافی کوکوین به نزدیک‌ترین جواب معادل ۵۰۰۰ دلار توکن SOLR جایزه اهدا می‌کند. همچنین ۱۰ حدس برتر دیگر هرکدام معادل ۵۰۰ دلار جایزه دریافت می‌کنند. علاوه بر آن تمام کاربران واجد شرایطی که حدس خود را وارد کرده باشند مشمول دریافت سهمی از جایزه ۱۰،۰۰۰ دلاری خواهند بود.
  • در طرح دوم این مسابقه تمام کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۵۰۰ SOLR بیشتر باشد بر اساس حجم معاملات آنها رتبه‌بندی خواهند شد. نفرات اول تا سوم به ترتیب معادل ۱۵۰۰ دلار، ۱۳۰۰ و ۱۲۰۰ دلار توکن SOLR جایزه دریافت می‌کنند. رتبه‌های ۴ الی ۱۰، ۱۱ الی ۲۰، ۲۱ الی ۳۰ و ۳۱ الی ۵۰ به ترتیب هر کدام معادل ۱۰۰۰، ۸۰۰۰، ۵۰۰، ۳۰۰ دلار جایزه دریافت می‌کنند. سایر کاربران نیز به نسبت حجم معاملات توکن SOLR آنها سهمی از استخر جایزه به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار را دریافت می‌کنند.
  • در طرح سوم این مسابقه به تمام کاربرانی که مراحل احراز هویت KYC1 را تکمیل کرده باشند و حجم خرید خالص آنها از ۵۰ SOLR بیشتر باشد و جفت ارز SOLR/USDT را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کنند، سهمی برابر از جایزه ۱۵۰۰۰ دلاری تعلق خواهد گرفت. همچنین به ۱۰۰ کاربر بر اساس قرعه کشی معادل ۱۰۰ دلار توکن SOLR جایزه اهدا می‌شود.

صرافی کوکوین مسابقه معامله توکن BUX را برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۳ آبان ادامه خواهد داشت. در این مسابقه تمام کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۶۰۰۰ BUX بیشتر باشد رتبه‌بندی خواهند شد. نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۹۰۰، ۱۷۰۰ و ۱۴۰۰ BUX جایزه دریافت می‌کنند. رتبه‌های ۴ الی ۱۰، ۱۱ الی ۲۰ و ۲۱ الی ۳۰ هرکدام به ترتیب ۱۰۰۰، ۷۰۰ و ۶۰۰ BUX دریافت می‌کنند. سایر کاربران واجد سرایط نیز بخشی از جایزه ۲۰،۰۰۰ BUX را دریافت خواهند کرد.

صرافی کوکوین از مزایده پاراچین‌های پولکادات پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: کاربران این صرافی می‌توانند با استفاده از پلتفرم Pool-X از پروژه‌های مدنظر خود با استفاده از توکن DOT حمایت کنند. اطلاعیه‌های بعدی متعاقبا از طریق صرافی کوکوین اطلاع رسانی می‌شود. بر اساس گزارش قبلی میهن بلاکچین صرافی‌های بایننس و هوبی نیز از این برنامه پشتیبانی می‌کنند.

صرافی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ عرضه اولیه (IFO) توکن DKT را برگزار می‌کند.

  • جزییات: کاربران برای شرکت در این عرضه اولیه می‌بایست پروفایل پنکیک سواپ داشته باشند و با سپرده‌گذاری LP توکن CAKE-BNB خرید خود را انجام دهند. این عرضه اولیه در تاریخ ۲۷ اکتبر (۵ آبان) برگزار می‌شود. توکن DKT توکن پروتکل Duelist King است که در این عرضه اولیه ۲۵۰،۰۰۰ DKT با قیمت ۱.۷۵ دلار به فروش گذاشته می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

روز دوشنبه ۲۶ مهر ماه تعداد ۵،۶۰۳،۱۲۶ توکن CAKE در فرآیند توکن‌سوزی هفتگی صرافی پنکیک سواپ از چرخه گردش خارج شد.

کارگزاری ایرانی نیل

کارگزاری معاملات رمز ارز نیل اعلام کرد کارمزد واریز ریالی این صرافی حذف شده است و تنها در زمان برداشت، کارمزد آن از میزان درخواستی کسر خواهد شد.

صرافی اوکی‌اکس

تعلیق واریز و برداشت رمز ارز ADA در صرافی اوکی‌اکس

  • جزییات: صرافی اوکی‌اکس اعلام کرد در راستای به‌روزرسانی نود کاردانو در تاریخ ۲۸ مهر ماه ساعت ۱۸ واریز و برداشت رمز ارز ADA تا پایان به‌روزرسانی به حالت تعلیق درمی‌آید.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار آتی
اکسیرSUSHI,MATIC,LTCبازار ریالی
بیت‌پینLUNA بازار ریالی
بیت‌ایمنDAI بازار ریالی
کوکوینTIDAL,INJ
TVK
REEF
TIDAL/USDT,INJ/USDT,INJ/BTC
TVK/USDT,TVK/BTC,
REEF/USDT, REEF/BTC
YLD/USDT,TONE/USDT
گیتMAT,SHOE,LITH
RICE,HERA
MAT/USDT,SHOE /USDT,LITH/USDT
RICE /USDT,HERA/USDT
NU,ARPA
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا