اخبار بیت کوین

افزایش 12٪ تعداد نهنگ‌های بیت کوین در بازار خرسی اخیر

داده‌های آنچین سنتیمنت نشان‌دهنده این موضوع است که در طی ۳ ماه اخیر، ۱۰ آدرس جدید با موجودی بیش از ۱۰,۰۰۰BTC به جمع هولدرهای بیت کوین اضافه شده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یو تودی، در ماه اکتبر (مهر) تعداد نهنگ‌های بیت کوین با موجودی بیش از ۱۰,۰۰۰BTC به کمترین میزان تاریخ خود یعنی ۷۹ آدرس کاهش یافته بود. از این نظر با اضافه شدن ۱۰ نهنگ جدید به بازار بیت کوین، در طی ۳ ماه اخیر شاهد رشد ۱۲.۷٪ تعداد نهنگ‌های بزرگ بیت کوین هستیم. شایان ذکر است که سقف تاریخی این شاخص برابر ۱۲۰ آدرس است.

صفحه رسمی سنتیمنت در توییتر با گذاشتن پستی از افزایش تعداد نهنگ‌های بزرگ بیت کوین به ۸۹ آدرس خبر داد:

نمودار تعداد نهنگ‌های بیت کوین با موجودی بیش از ۱۰٬۰۰۰ BTC
نمودار تعداد نهنگ‌های بیت کوین با موجودی بیش از ۱۰٬۰۰۰ BTC

به نقل از گزارش سنتیمنت، اکثر این آدرس‌ها در گذشته موجودی بین ۱۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ BTC در اختیار داشتند و در جریان این بازه ۳ ماهه به انباشت بیت کوین مشغول بوده‌اند. این موضوع می‌تواند نشانه‌ای از فاز انباشت بیت کوین توسط نهنگ‌ها در جریان ریزش قیمت بیت کوین در طی ۳ ماه اخیر باشد.

وضعیت قیمت بیت کوین

از تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) که سقف تاریخی ۶۹,۰۰۰ دلاری قیمت بیت کوین زده شد، به صورت پیوسته شاهد عقب نشینی قیمت BTC بوده‌ایم. در حال حاضر مدتی است که بیت کوین بین بازه ۴۱,۰۰۰ تا ۴۴,۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

افزایش تعداد نهنگ‌های بزرگ بیت کوین می‌تواند نشانه‌ای از تصمیم هولدرهای بلندمدت بیت کوین برای گسترش دارایی‌های خود در وضعیت قیمتی کنونی باشد. همچنین تعداد هولدرهای بیت کوین به صورت پیوسته‌ای در حال افزایش است که بسیار متفاوت با وضعیت مشابه پیش آمده در اوایل سال ۲۰۱۸ است که پادشاه ارزهای دیجیتال پس از زدن سقف تاریخی خود ریزشی عمیق را تجربه کرد. این موضوع می‌تواند شتاب‌دهنده‌ای مثبت برای روند حرکتی بیت کوین تلقی شود.

منبع
u.today

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا