ایردراپ

لینک بررسی (Checker) واجد شرایط بودن کاربران برای دریافت ایردراپ LayerZero منتشر شد

بنیاد لیرزیرو (LayerZero)، سازمانی که از پلتفرم قابلیت همکاری کراس‌چین لیرزیرو پشتیبانی می‌کند، لینک وب سایت بررسی‌ (Checker) واجد شرایط بودن برای ایردراپ LayerZero را منتشر کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، برایان پلگرینو (Bryan Pellegrino)، مدیر عامل لیرزیرو لبز، در پستی در پلتفرم X خبر داد که کاربران این پلتفرم می‌توانند واجد شرایط بودن خود را برای ایردراپ به همراه خلاصه‌ای از فعالیت کاربری خود، مانند تاریخ شروع و تعداد کل تراکنش‌ها بررسی کنند. پیش از این شرایط دریافت ایردراپ LayerZero نیز اعلام شده بود.

بررسی واجد شرایط بودن ایردراپ LayerZero

پلگرینو گفت در مجموع ۱.۲۸ میلیون کیف پول واجد شرایط هستند و از طریق این لینک می‌توان واجد شرایط بودن را بررسی کرد. هفته گذشته، بنیاد لیرزیرو در توییتی، تاریخ دریافت ایردراپ را به اشتراک گذاشت. این پست پس‌زمینه‌ای سفید با تاریخ «۲۰۲۴/۰۶/۲۰ (۳۱ خرداد)» نشان می‌دهد که به ایردراپ آینده در آن تاریخ اشاره می‌کند.

پلگرینو جزئیات ایردراپ را در آخر هفته فاش کرد و توضیح داد که ۲۳.۸٪ از کل عرضه ۱ میلیارد توکن مستقیماً به جامعه و سازندگان خواهد رسید. پلگرینو گفت: در روز اول توزیع، ۸.۵٪ از عرضه اختصاص‌یافته به جامعه توزیع خواهد شد.

پلگرینو افزود:

اکثریت باقیمانده در طول ۳۶ ماه آینده با توزیع بعدی در هر ۱۲ ماه، همراه با چند RFP (درخواست‌های پروپوزال) برای سازندگان ارائه می‌شود.

در هفته‌های منتهی به تاریخ دریافت ایردراپ، لیرزیرو «استراتژی ضد سیبل» خود را تقویت کرد. حملات سیبل شامل ایجاد چندین حساب جعلی برای به دست آوردن غیرمنصفانه سهم بیشتری از ایردراپ است

منبع
دبلاک

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا