اخبار بلاکچین

رونمایی از دو اپلیکیشن جدید لجر نانو اِس

در روز پنج شنبه (۲۶ ژوئن ۲۰۱۸)، Ledger سازنده کیف پول سخت افزاری ارزهای دیجیتالی،  تولید دو برنامه جدید برای محصول Ledger Nano S خود را اعلام کرد تا “امنیت کاربران را بیشتر تقویت کند” : HODL و Recovery Check این دو برنامه جدید در Ledger Nano S اجرا می‌شوند اما باید از طریق برنامه Ledger Live  نصب شود این برنامه بر روی ویندوز، MacOS و لینوکس قابل اجرا است.

آنچه در این مطلب می‌خوانید

اپلیکیشن HODL

مراحل گوناگونی برای انجام تراکنشهایی از قبیل دریافت پول از صرافی و وارد کردن آدرس کیف پول بر روی کامپیوتر شخصیتان در Ledger Nano S وجود دارد. اما هنگام تایپ کردن آدرس کیف پول مورد نظرتان می‌توانید به سادگی دچار اشتباه شوید. هدف این برنامه از بین بردن نیاز به تایپ کردن آدرس هر یک از کیف پول ساکن در Nano S از طریق ارائه‌ی دستگاه به شکل یک کیبورد مجازی بر صفحه کامپیوتر است.

اینها مراحلی است که شما نیاز دارید تا بتوانید از اپلیکیشن ” تایپ کردن برای شما” برای نوشتن آدرس کیف پولتان استفاده کنید:

  • فیلدی را که لازم است  تا آدرس خود را در آن بنویسید انتخاب کنید.
  • اپلیکیشن HODL را راه اندازی کنید.
  • از Ledger Nano S استفاده کنید تا کیف پول مورد نظرتان را انتخاب کنید.
  • آدرس به طور مستقیم وارد می شود.

اپلیکیشن Recovery Check

در صورت از دست دادن اطلاعات، تخریب، یا سرقت از دستگاه لجر نانو S تان، و یا اگر شما PIN دستگاه را فراموش می‌کنید، شما به گزاره بازیابی ۲۴ کلمه‌ای خود چهت بازگرداندن دارایی های خود بر روی کیف پول سخت افزاری یا نرم افزاری احتیاج دارید. اما چگونه می‌توانید این عبارت بازیابی را تأیید کنید که شما به درستی ثبت کرده اید (به عنوان مثال جایی که نوشته اید)؟ تا زمانی که این اپلیکیشن نبود، تنها راه این بود که Nano S را ریست و گزینه “Restore Configuration” را انتخاب کنید، که متاسفانه زمان زیادی طول می‌کشد.

اپلیکیشن “Recovery Check” این روند تائید را تسریع می‌بخشد. هنگامی که شما آن را در Nano S خود اجرا می‌کنید، از شما می‌خواهد که هر یک از ۲۴ کلمه را در عبارت بازیابی وارد کنید(خوشبختانه لازم نیست هر حرف را در هر یک از این ۲۴ کلمه وارد کنید). اگر گزاره بازیابی شما مطابق با انتظار این برنامه باشد شما تائیدیه مورد نظر را در قالب جمله‌ی “گزاره‌ی بازیابی مطابق است” دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که دستورالعمل های کامل گام به گام برای استفاده از برنامه در مرکز پشتیبانی Ledger ارائه شده است.

منبع
cryptoglobe

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا