آموزش به روز رسانی فرمور ۱.۶.۰ کیف پول سخت‌ افزاری لجر نانو اس + ویدیو

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس اخیرا آپدیت جدیدی ارائه داده که تمرکز آن بیشتر بر روی ویژگی‌های امنیتی و بهبود رابط کاربری است.این به روز رسانی همچنین باعث شده کاربران بتوانند تعداد اپلیکیشن‌های بیشتری بر روی کیف پول خود نصب کنند. به دلیل اهمیت این به روز رسانی و ویژگی‌های اضافه شده به کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس، تصمیم گرفتیم مراحل به روز رسانی را در قالب یک ویدئو در اختیار شما بگذاریم:

ارتقای رابط کاربری در این به روز رسانی به گونه‌ای انجام شده که حالا رابط کاربری لجر نانو اس شباهت زیادی به لجر نانو اکس پیدا کرده است. به این صورت که شما همیشه برای انتخاب یک آیتم باید تک دکمه راست را چپ را فشار بدهید و برای تائید یا کنسل کردن یک عملیات، باید هر دو دکمه را همزمان فشار دهید.

تیم لجر مدعی است که همواره در حال تلاش برای بهبود و ارتقای ویژگی‌های امنیتی کیف پول‌های خود است. این تیم درباره آپدیت اخیر کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس بیان کرده که وارد کردن پین کد کیف پول حالا دچار تغییراتی شده که موجب می‌شوند حدس زدن پین کد کیف پول برای مهاجم‌های بالقوه از طریق روش‌هایی مثل شمردن دفعات کلیک دکمه‌ها امکان‌پذیر نباشد. همچنین، قابلیت‌هایی به صفحه نمایش کیف پول اضافه شده‌اند که موجب می‌شوند مهاجم‌های بالقوه نتوانند از طریق اندازه‌گیری مصرف انرژی دستگاه، محتوای صفحه نمایش را حدس بزنند.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از نصب این آپدیت نظرات کاربران مختلف در شبکه‌های اجتماعی را بخوانید و از تجربیات آنها در مورد آپدیت جدید لجر نانو اس استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید که این آپدیت به طور تدریجی منتشر شده و ممکن است هنوز برای کیف پول شما در دسترس نباشد؛ ولی حتما با گذشت زمان کوتاهی، شما هم قادر خواهید بود این آپدیت را روی کیف پول خود نصب کنید.

اگر از قبل این آپدیت را روی کیف پول خود اعمال کرده‌اید، فراموش نکنید که نظرات و تجربیات خود در مورد رابط کاربری و ویژگی‌های امنیتی آن را با ما در میان بگذارید.


54321
امتیاز 5 از 5 رای

منبع Ledger
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
سعید

من این آپدیت رو وقتی لجر خریدم بدون مشکل در همون ابتدا انجام دادم ولی تجربه بسیار بدی با نگهداری BNB در این کیف پول دارم و اون هم به این دلیل ک مدتهاست این کیف با windows 10 build 1903 نمیتونه تراکنش های BNB رو تایید کنه و تا من این رو بفهمم و یک سیستم دیگه پیدا کنم مدتی ذهنم مشغول شده بود. شرکت سازنده لجر با وجودی ک ب این مطلب آگاه هست و در سایت خودش هم شش ماه قبل اعلام کرده بود ولی، هنوز راهکاری برای این مطلب ارائه نکرده.

علی

از میهن بلاکچین فوق العاده ممنونم واقعا نیاز داشتم به این ویدیو

ادمین سایت

تشکر از لطف و نظر شما
موفق و موید باشید