مبتدی کیف پولمیهن پادکست

میهن پادکست – با کیف پول های سخت افزاری بیشتر آشنا شوید!

ممکن است برای بسیاری از تازه واردان به عرصه بلاک چین و ارزهای دیجیتال این سوال پیش بیاید که کیف پول های سخت افزاری چه هستند و چه فرقی با کیف پول های معمولی دارند. در این میهن پادکست به بررسی کیف پول های سخت افزاری پرداختیم و موارد لازم برای توضیح و تعریف آن را ذکر کردیم.

با کیف پول های سخت افزاری بیشتر آشنا شوید!

کیف پول های سخت افزاری جزء دسته کیف پول های سرد یا cold هستند اما قبل از اینکه با انواع کیف پول آشنا شوید، لازم است اول بدانید کیف پول چیست. برای این منظور هم می توانید میهن پادکست مفهوم کیف پول و کلید های عمومی و خصوصی را گوش کنید و یا می توانید مقاله “بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ذخیره داریی کدام است؟” را مطالعه بفرمایید.

کیف پول های سخت افزاری مختلفی در بازار موجود است که از معروفترین آن ها می توان به لجر، ترزور و کیپ کی اشاره کرد که در این میان نیز کیف پول سخت افزاری لجر از محبوبیت بیشتری برخوردار است. نحوه ی راه اندازی کیف پول سخت افزاری لجر به طور کامل بهمراه ویدیو در سایت موجود است. کیف پول های سخت افزاری معمولا از ارزهای دیجیتال مختلفی پشتیبانی می کنند که لیست این ارزهای دیجیتال در سایتشان موجود است.

نحوه کار این کیف پول ها به این صورت است که برای تایید تراکنش های خود می بایست از طریق دکمه ای که روی این کیف پولها تعبیه شده است تراکنش خود را تایید کنید. اگر دستگاهتان گم شود نگران چیزی نباشید چون می توانید برای کیف پولتان رمز ورود قرار دهید و بدون وارد کردن آن رمز کسی نمی تواند به ارزهای دیجیتالتان دسترسی داشته باشد. تنها نکته ای که در حفظ امنیتتان بسیار مهم است، نگهداری ایمن کلمات بازیابی کیف پولتان است که اگر کسی آن را در اختیار داشته باشد می تواند دارایی هایتان را انتقال دهد.

میهن بلاکچین توصیه‌ای برای ساخت هیچ کیف پول خاصی ندارد و این مطالب صرفا معرفی و آموزش کار با کیف پول‌های رمز ارزهاست.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا