مقالات

عاشقی به سبک بلاک چین؛ درسهایی از بلاک چین برای زندگی مشترک!

من اولین فردی هستم که اقرار می کنم که وقتی به بلاک چین فکر می کنم، آخرین چیزی که به ذهن من خطور می کند احساساتی عاشقانه است. قدرت این احساسات خیلی بیشتر از حد تصور است. بیایید یک بازی کوچک ارتباط کلمه انجام دهیم. وقتی که شما در مورد فناوری دفتر کل توزیع شده یا بیت کوین می خوانید، چه چیزی در وهله اول به ذهن شما خطور می کند؟

گل رز؟ شامی که با شمع نور آن تامین شده باشد؟ شکلات هایی به شکل قلب؟ بله، من چنین فکر نمی کردم.

اما اگر دوباره به قضیه بنگریم، ممکن است که من اشتباه کرده باشم. بلاک چین اساسا در مورد تغییر شیوه ای است که ما با یکدیگر تعامل داریم و در حالی که ممکن است راز تبدیل شدن به یک آدم عاشق عادی را در خود نداشته باشد اما اصول زیربنای آن می تواند بسیار زیاد در مورد نحوه رفتار ما با یکدیگر بگوید.

کلا بلاک چین در مورد تزریق اعتماد بین طرفین از طریق شفافیت و عدم تغییر است. بیشتر تبلیغات اغراق آمیزی که در حول و حوش این فناوری است به صورت یک تضمین گر فنی عمل می کند که در واقع اعتماد را بیمه می کند.

اعتماد

در حالی که من شدیدا به شما توصیه می کنم که روابط خود را دوباره مورد بررسی قرار دهید، اگر فکر می کنید که این روابط نیازمند ضامن فنی است، نتیجه این می شود که در جهان واقعی نباید خیلی در مورد اعتماد نگران باشیم. ما در مورد بلاک چین هیجان زده هستیم زیرا اعتمادی را فراهم می کند که در غیر این صورت ممکن نیست. در یک رابطه سالم، اعتماد باید بیشتر به چنین شیوه ای حضور یابد.

شفافیت

بلاک چین همچنین شفافیت را ترویج می دهد. وقتی همه به مجموعه مشابهی از اطلاعات دسترسی دارند و تصویر واضحی از آنچه که می گذرد در ذهن دارند، از درگیری اجتناب می شود و همه احساس امنیت بیشتری می کنند. روابط سالم نیز باید شفاف باشد. رابطه باز که در آن همه چیز آشکار باشد، به طرفین اجازه می دهد که در یک مسیر بمانند و از ایجاد موانع در مسیر جلوگیری به عمل می آورد.

تغییر ناپذیری

تراکنش های بلاک چین همیشگی هستند و از لحاظ تئوری قابل تغییر نیستند. به همین شیوه، هر گونه تعهدی که شما و همسرتان به همدیگر می دهید باید به طور ایده آل همان نوع همیشگی و تعهد را به اشتراک بگذارد و باید در سخنان خود آن را دنبال کنید. قابل اعتماد، متعهد و همراه همسرتان باشید.

اجماع

برای اعتبار بخشی به یک تراکنش بیت کوین، شبکه باید توافق حاصل کند که تراکنش معتبر می باشد. هیچ کس قدرت را در دست ندارد. زندگی عشقی شما نیز باید از این مفهوم فنی الهام بگیرد و آن همکاری در موقع تصمیم گیری و دادن اطلاعات مساوی به هر یک از طرفین قبل از حرکت می باشد. یک فرد نباید همیشه رهبری کند. اگر متوجه شده اید که شما دائم دارید فعالیت ها و انتخاب های خود را دیکته می کنید، خود را مورد بازبینی قرار دهید.

حال که شما هم در زمینه بلاک چین و هم در زمینه روابط عشقی سالم متخصص هستید، از ذخیره کریپتوی خود استفاده خوبی کنید و چیزی رمانتیک برای فرد مخصوص خود بخرید. روز عاشقانه شما باید سرشار از تحیر و عشق باشد. تنها در مورد بیت کوین صحبت نکنید، این یقینا چنین حالتی را از بین خواهد برد.

منبع
cryptoslate

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا