اخبار آلتکوین

پیشنهاد حاکمیتی لیدو؛ سپرده‌گذاران توکن LDO تا نیمی از درآمد این پلتفرم را کسب می‌کنند

یکی از اعضای انجمن پلتفرم لیدو که با نام lidomaxi شناخته می‌شود، روز چهارشنبه پیشنهاد حاکمیتی برای افزایش کاربرد توکن LDO ارائه کرد. بر اساس این پیشنهاد بین ۲۰ تا ۵۰٪ درآمد خزانه لیدو بین سپرده‌گذاران LDO تقسیم خواهد شد.

به گزارش کوین دسک، lidomaxi پیشنهاد کرده است صندوق بیمه‌ای برای لیدو دائو راه‌اندازی شود. وی همچنین به دنبال ایجاد راهی برای تقسیم درآمد خزانه پلتفرم لیدو و سپرده‌گذاران آن است به طوری که ۲۰ تا ۵۰٪ از درآمد آینده این پلتفرم به عنوان پاداش به افرادی که توکن LDO خود را استیک می‌کنند پرداخت می‌شود.

بر اساس داده‌های شرکت‌های تحلیلی نانسن و آرخام اینتلیجنس، شرکت جامپ تریدینگ (Jump Trading) پیش از ارائه این پیشنهاد حاکمیتی در انجمن لیدو، نزدیک به ۳ میلیون واحد توکن LDO با ارزشی بالغ بر ۷.۵ میلیون دلار را طی ۲ تراکنش به آدرس جدیدی منتقل کرد. به دنبال این اتفاق، قیمت توکن LDO نزدیک به ۱۵٪ افزایش یافت. البته قیمت در ادامه کمی اصلاح شد و به ۲.۳۸ دلار رسید.

پیشنهاد افزایش کاربرد توکن LDO تاکنون موفق شده حمایت برخی از اعضای انجمن لیدو را به دست آورد. استیک هاوس (Steakhouse)، شرکت مشاوره مالی که با چند دائو مختلف همکاری می‌کند در این رابطه گفت:

قطعا می‌توان کاربرد خوبی برای چنین چیزی بوجود آورد.

هال پرس (Hal Press)، بنیانگذار شرکت نورث راک دیجیتال (North Rock Digital) در توییتی نوشت:

در گذشته از توکن LDO به دلیل اینکه ارزشی نداشت انتقاد کردم اما اگر این پیشنهاد پذیرفته شود، پیشرفت زیادی خواهد کرد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا