اخبار عمومی

کناره گیری یکی از استخرهای ماینینگ برتر چین از صنعت استخراج!

اگرچه هش ریت بیت کوین در ۴۸ ساعت گذشته ۳۳ درصد افزایش یافت اما صنعت ماینینگ همچنان بلاتکلیف است. این امر باعث شده است که استخر ماینینگ Baite یکی از استخرهای ماینینگ برتر چین از این صنعت کناره گیری کند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

طبق گزارش لوکال بیت کوین، هش ریت استخر Valarhash’s Baite در اوایل ماه مارس از ۴۰۰۰ به ۲۰۰ پتاهش بر ثانیه کاهش یافته است. این استخر تصمیم گرفته است که از صنعت ماینینگ بیت کوین خارج شود و به زودی به استخراج آلتکوین بپردازد.

بیش از ۹ درصد هش ریت بیت کوین برای اتصال به Valarhash استفاده شده است

استخر Valarhash در ماه جولای سال گذشته، دو استخر ماینینگ Bytepool و 1THash را به همراه پلتفرم استخراج ابری 1TMine و نرم افزار مدیریت فارم ماینینگ نلسون (Nelson) عرضه کرد.

طبق گزارشات، Bytepool و 1THash بیش از ۹ درصد هش ریت شبکه بیت کوین را در اختیار داشتند. این احتمال وجود دارد که استخر Bytepool اکثر قدرت هش خود را به استخر 1THash انتقال دهد. در حال حاضر استخر 1THash در رتبه هشتمین استخر با بیشترین میزان قدرت استخراج قرار دارد.

تاثیر ویروس کرونا بر ماینرهای چینی

طبق گزارش کوین مارکت کپ، بیش از ۴۰ درصد اپراتورهای استخراج به دلیل کاهش قیمت بیت کوین طی ماه گذشته و تجهیزات استخراج بدون سود مجبور به خاموش کردن دستگاه های خود و خروج از این صنعت شده اند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا