اخبار خارجی

مکس کایزر: جنگ هش ریت بین ایران و آمریکا موجب افزایش قیمت بیت کوین به ۵۰۰,۰۰۰ دلار می شود

قیمت بیت کوین به ۵۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید زیرا آمریکا جنگ هش عظیمی را با ایران و ونزوئلا آغاز خواهد کرد، حتی شاید این جنگ هم اکنون نیز شروع شده باشد.

مکس کایزر (Max Keiser) در قسمت اخیر برنامه تلویزیونی خود به اسم Keiser Report پیش بینی کرد که ایران و ونزوئلا، کابینه ترامپ را مجبور به پذیرش بیت کوین خواهند کرد.

کایزر: خدا از طریق پروتکل بیت کوین ما را مشاهده می‌کند

به لطف سهم ۳ درصدی ایران در هش ریت بیت کوین و پذیرش پرداخت های بیت کوین توسط ونزوئلا، آمریکا نیز به زودی به جنگ بر سر تسلط بر بیت کوین خواهد پیوست.

کایزر در این خصوص گفت:

ایران ۳ درصد هش ریت جهانی بیت کوین را در اختیار دارد، بنابراین به نظرم ونزوئلا نیز سریعا ۳ الی ۵ درصد هش ریت را به دست خواهد آورد.

وی افزود:

در ادامه شرایطی به وجود خواهد آمد که آمریکا می‌گوید ما باید به عرصه مسابقه قرن بیست و یکمی ماینینگ بیت کوین وارد شویم و سپس امنیت به شدت افزایش پیدا خواهد کرد و قیمت بیت کوین به ۴۰۰,۰۰۰ الی ۵۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

به نظر کایزر، بیت کوین گویای “شکل گیری مجدد آزادی بیان” است که دولت ها با کنترل ارز، آن را از شهروندان سلب کرده اند.

کایزر گفت:

بیت کوین مونالیزای قرن ۲۱ است: مستقل است، ما را از طریق جوانب کوانتومی مشاهده می‌کند و خدا از طریق آن ما را می‌بیند.

کایزر افزود:

خدا از طریق پروتکل بیت کوین ما را مشاهده می‌کند و می‌گوید چطور شرایط نسل بشری که به دلیل بانکداری متمرکز منحرف شده است را بهبود ببخشم؟

ثروتی غیرقابل سانسور، غیرقابل مصادره و همیشگی

کایزر به شرایط کنونی در بازارهای کلان در مقابل شرایط بغرنج بسیاری از شهروندان آمریکایی که در اعتراض های اخیر تشدید شده است اشاره کرد.

اعتراض علیه دولت آمریکا و کم ارزش شدن دلار مخالف با بازار بورس است که بهترین سه ماهه خود پس از سال ۲۰۱۱ را پشت سر می‌گذارد. همزمان، فدرال رزرو مالکیت بخش عظیمی از بازار کالاها را در اختیار گرفته است که معادل با ۳۰ درصد تولید ناخالص ملی آمریکا است.

هفته گذشته کایزر به معترضان پیشنهاد کرد که دست از اعتراض و تلافی بردارند و صرفا به خرید بیت کوین بپردازند.

وی گفت:

در واقع اگر برتری و تسلط فردی می‌خواهید، اگر به دنبال عدالت هستید، اگر به دنبال ثروتی غیرقابل سانسور، غیرقابل مصادره و همیشگی هستید فقط یک راه وجود دارد و آن بیت کوین است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا