اخبار خارجی

مکس کایزر: اشتباه وارن بافت درمورد بیت کوین باعث نابودی شهرتش شد

آنتونی پامپلیانو موسس شرکت Morgan Creek Digital طی توییت روز یک شنبه، بحث داغی را در توییتر به راه انداخت. مکس کایزر (Max Keiser) که یکی از طرفداران، سرمایه گذاران و معامله کنندگان بزرگ بیت کوین است نیز به این بحث ملحق شد.

وی گفت که وارن بافت بسیاری از فرصت های سرمایه گذاری که بعداً ثابت شد بسیار سودآور هستند را از دست داده است. فرصت هایی نظیر خرید دیر هنگام سهام آمازون و اپل.

کایزر گفت که در میان این فرصت های از دست رفته می‌توان به بیت کوین اشاره کرد. وی بیان کرد که وارن بافت با تصمیم اشتباه در خصوص بیت کوین، اعتبار خود را از دست داده است. وی گفت که دوران پیشگوی اوماها (لقب وارن بافت) گذشته است.

وارن بافت بسیار بزرگنمایی شده و زمان گذشتن از او فرارسیده است

مکس کایزر در توییتر به دلیل از دست دادن فرصت خرید بیت کوین به انتقاد از این سرمایه گذار و میلیاردر ۸۹ ساله پرداخت. هرچند طبق توییت اخیر آنتونی پامپلیانو، وارن بافت سرمایه کافی برای خرید ۲۱ میلیون بیت کوین (حداقل از نظر تئوری) را در اختیار دارد.

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس نیز به این موضوع واکنش نشان داد و گفت وارن بافت تمام موجودی بیت کوین را در صورت تمایل دارندگان این کوین می‌تواند با قیمت کنونی بخرد.

مکس کایزر در ادامه توییت کرد که دوران عبور از وارن بافت گذشته است. وی نوشت:

وی فرصت خرید بیت کوین، طلا، سهام اپل و آمازون و سایر موارد را از دست داده است.

دوران نسل هزاره و نسل زد است

کایزر معتقد است که اکنون زمان آن رسیده است که نسل هزاره (Millennials) و نسل زد (Gen Z) وارد این عرصه شوند و بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کنند. کایزر توییت کرد که به دلیل عملکرد بلندمدت بیت کوین، افراد ۱۵ ساله نیز می‌توانند در عرصه این ارز دیجیتال، پیتر شیف (یکی از مخالفان بیت کوین) را شکست دهند.

جیسون ویلیامز (Jason A. Williams) هم بنیانگذار Morgan Creek Digital در خصوص سرمایه گذاری نسل زد در بیت کوین، در توییتر تصویری از دختر ۱۲ ساله خود به اشتراک گذاشته است که تصمیم گرفته است تمام سرمایه خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کند و در این مسیر از پدر خود کمک می‌خواهد.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا