اخبار خارجی

نسخه جدید متامسک برای کاربران آیفون منتشر شد

کیف پول متامسک نسخه جدید اپلیکیشن خود روی سیستم عامل iOS را منتشر کرده است و در آن به کاربران اجازه می‌دهد تا با ثبت اطلاعات مربوط به مستر کارت و ویزا کارت خود در اپل پی، به خرید مستقیم رمزارز تا سقف روزانه ۴۰۰ اتر اقدام کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، در روز سه‌شنبه صفحه توییتر کیف پول متامسک در پستی به انتشار نسخه ۴.۳.۱ این کیف پول در سیستم عامل iOS اشاره کرد که به موجب آن کاربران تلفن‌های همراه اپل قادر خواهند بود تا با استفاده از کارت‌های بانکی و کارت‌های اعتباری خود نسبت به خرید رمزارز مورد نظر خود اقدام کنند. بنابراین دیگر نیازی به انتقال اتریوم از یک صرافی ارز دیجیتال به کیف‌پول متامسک نیست و کاربران آیفون که مستر کارت و ویزا کارت خود را در اپل پی (Apple Pay) ثبت کرده‌ باشند، می‌توانند روزانه تا سقف ۴۰۰ واحد ETH خرید در کیف‌پول خود انجام دهند.

گفتنی است متامسک از ۲ درگاه پرداخت Wyre و Transak بدین منظور استفاده خواهد کرد. به گفته تیم متامسک کارمزد گس در این تراکنش‌ها به مراتب پایین‌تر از حالت عادی است و حتی در صورتی که پروژه متعلق به یک بلاکچین خصوصی باشد، کارمزد می‌تواند از طرف شبکه پرداخت شود و کاربرد هیچ‌گونه کارمزدی پرداخت نکند. توسط درگاه پرداخت Transak امکان خرید استیبل کوین‌های تتر، USDC و DAI البته روی شبکه اتریوم فراهم شده است. در حال حاضر امکان خرید با بیش از ۶۰ واحد پولی در سراسر دنیا فراهم شده است و به گفته تیم سازنده، انتخاب روش پرداخت و مقدار کارمزد به محل سکونت و صدور کارت اعتباری کاربر مربوط خواهد بود.

یکی دیگر از امکانات اضافه شده به نسخه جدید متامسک، مربوط به ارسال توکن‌ها به آدرس‌های قراردادهای هوشمند در جریان عملیات‌هایی نظیر سواپ، صدور توکن، استیک کردن و … است. اکنون کاربران متامسک قادر خواهند بود تا آدرس دقیق آن قرارداد هوشمند را مشاهده نمایید و در صورت تایید کاربر مبلغ به آن آدرس انتقال پیدا خواهد کرد. این موضوع مانع کلاهبرداری‌های احتمالی قراردادهای هوشمند نامعتبر خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر به مقاله «فرآیند تایید تراکنش در متامسک؛ برای اتصال به Dappها چه مجوزهایی را تایید می‌کنیم؟» مراجعه نمایید.

توییت متامسک در خصوص قابلیت امنیتی نسخه جدید
توییت متامسک در خصوص قابلیت امنیتی نسخه جدید

اخیرا متامسک شرکت مای کریپتو (MyCrypto) که ارائه دهنده خدمات رابط کاربری کیف پول‌ها بود را خریداری کرده است و قصد دارد تا با ترکیب تکنولوژی‌های مورد استفاده در کیف پول‌ها به افزایش سطح امنیتی کیف پول متامسک بپردازد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا