اخبار بیت کوین

ادامه سیگنال‌های مایکل دل: بیت کوین از همه‌چیز مهم‌تر است!

هفته گذشته صحبت‌های مایکل دل (Michael Dell)، مدیرعامل شرکت دل تکنولوژیز (Dell Technologies) در توییتر در رابطه با بیت کوین به هیجان زیادی در جامعه رمزارزها منجر شد. حالا به نظر می‌رسد دل باز هم در تصمیم خود برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین مصمم‌تر شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، توییت‌های چهاردهمین فرد ثروتمند جهان در روزهای اخیر باعث شده تا گمانه‌زنی‌های مختلفی مبنی بر سرمایه‌گذاری او یا شرکت دل در بیت کوین ایجاد شود. برخی حتی می‌گویند شرکت دل ممکن است مثل سال ۲۰۱۴، پذیرش بیت کوین را آغاز کند.

آیا دل به سمت بیت کوین متمایل شده است؟

دل روز جمعه در توییتی یک نظرسنجی منتشر کرد و از فالوورهایش پرسید بین هوش مصنوعی، بیت کوین و عشق و روابط کدامیک مهم‌تر هستند. اگرچه این نظرسنجی یک گزینه هیچ‌کدام نیز داشت، بیت کوین بیشترین رای را به دست آورد و در زمان نگارش این مطلب، ۴۳.۱٪ از ۶۴٬۰۳۵ رای را به خود اختصاص داده است. این نشان می‌دهد چقدر دنبال‌کنندگان دل و سایر افراد به ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین علاقه‌مند هستند.

توییت دل
منبع: X

حضور نام بیت کوین در نظرسنجی مایکل دل از علاقه احتمالی وی به این ارز دیجیتال خبر می‌دهد. این نظرسنجی تنها چند روز پس از آن منتشر می‌شود که مایکل سیلور (Michael Saylor)، بنیانگذار مایکرواستراتژی از خوبی‌های بیت کوین برای دل صحبت کرده بود.

همانطور که گزارش دادیم، هفته گذشته دل در توییتی جمله مرموز کمیاب بودن، ارزش ایجاد می‌کند را منتشر کرد؛ عبارتی که اغلب به دلیل عرضه محدود ۲۱ میلیون واحدی بیت کوین در برابر تقاضای روبه‌رشد آن مدام در جامعه رمزارزها شنیده می‌شود. در واکنش به این توییت، مایکل سیلور بیت کوین را کمیابی دیجیتال توصیف کرد. در نهایت نیز دل به توییت سیلور با انتشار تصویری از کوکی مانسل در حال خوردن بیت کوین واکنش نشان داد.

این توییت‌ها به انتشار شایعاتی در رابطه با علاقه شدید دل به بیت کوین و ارزهای دیجیتال دامن زد.

پذیرش سازمانی بیت کوین همچنان در حال افزایش است

در سال‌های اخیر به صورت گسترده شاهد ورود سرمایه‌گذاران نهادی و پذیرش سازمانی بیت کوین بوده‌ایم. جالب است بدانید حتی شرکت دل تکنولوژیز نیز در سال ۲۰۱۴ بیت کوین را به عنوان روش پرداختی قبول کرده بود.

با این حال، در سال ۲۰۱۷ تقاضای پایین باعث شد تا این شرکت گزینه پرداخت با بیت کوین را غیرفعال کند. از آن زمان اما تقاضا برای بیت کوین افزایش یافته است، اتفاقی که در آمار مربوط به ETFهای اسپات این ارز دیجیتال که در ماه ژانویه آغاز به کار کرده‌اند کاملا مشهود است. این احیای تقاضا ممکن است باعث شود شرکت دل تکنولوژیز بار دیگر در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند.

در میان شرکت‌هایی که در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند، فعلا مایکرواستراتژی به رهبری مایکل سیلور پیشتاز است. این شرکت اخیرا ۱۱٬۹۳۱ واحد بیت کوین با قیمت میانگین ۶۵٬۸۸۳ دلار خریداری کرده و موجودی بیت کوین خود را به ۲۲۶٬۳۳۱ واحد معادل ۸.۳۳ میلیارد دلار رساند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا