اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بیت کوین

پیش‌بینی هیجان‌انگیز: افزایش ۱۵۰٪ برای چین لینک و نگاهی به آینده بیت کوین و اتریوم

تریدر و تحلیل‌گر مشهور ارزهای دیجیتال، میکائل ون دی پوپ، با نگاهی مثبت به اوراکل بلاکچینی پیشرو، چشم‌انداز خود را برای بیتکوین (BTC) و اتریوم (ETH) به تصویر کشید.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ون دی پوپ به ۷۲۲ هزار فالووئر‌هایش در شبکه اجتماعی X اعلام کرد که رفتار قیمت ارز دیجیتال چین لینک (LINK) در برابر بیت‌کوین در حال تکرار الگویی است که قبلاً به افزایش چند‌رقمی قیمتش منجر شده بود. او می‌گوید:

الگوی قیمت مشابهی در سال‌های گذشته اتفاق افتاد که منجر به افزایش ۱۵۰ درصدی قیمت LINK در نیمه دوم سال شد. انتظار دارم که همان اتفاق دوباره بیفتد.

نمودار قیمت چین لینک
نمودار قیمت چین لینک

در زمان نگارش این خبر، چین لینک با قیمت ۰.۰۰۰۲۲۵۴ BTC (معادل ۱۴.۳۴ دلار) معامله می‌شد. براساس گزارش Spot on Chain هم، ۲۱ میلیون توکن چین لینک از قرارداد عرضه غیرقابل گردش، آنلاک شده که معادل ۲۹۵ میلیون دلار آمریکا است. از این مقدار:

  • ۱۸.۲۵ میلیون توکن LINK به بایننس منتقل شد. (به ارزش تقریبی ۲۶۴ میلیون دلار)
  • ۲۲۵۰۰۰ توکن LINK به آدرس چندامضایی منتقل شد که با 0xD50f شروع می‌شود. (به ارزش تقریبی ۳۱.۳ میلیون دلار)

***

بیت‌کوین نیز در لیست پیش‌بینی‌های ون دی پوپ قرار دارد. این تحلیل‌گر معتقد است که قیمت بیت کوین احتمالاً در حدود سطح ۶۳,۰۰۰ تا ۶۵,۰۰۰ دلار به کف می‌رسد و سپس به سمت بالا حرکت می‌کند. او می‌گوید:

بازگشت به زودی رخ خواهد داد.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

در زمان نگارش این خبر، بیت‌کوین با قیمت ۶۳,۵۸۰ دلار معامله می‌شد.

***

ون دی پوپ همچنین درباره اتریوم اظهار داشت که این ارز دیجیتال در برابر بیت کوین مقاومت نشان می‌دهد و حتی با وجود افت کلی بازار کریپتو. او معتقد است تا زمانی که سطح حمایت ETH/BTC در حدود ۰.۰۵ BTC حفظ شود، قیمت اتریوم در وضعیت خوبی خواهد بود و به سمت بازگشتی صعودی پیش می‌رود.

نمودار قیمت اتریوم

اتریوم در زمان نگارش این خبر با قیمت ۰.۰۵۴۶ BTC (معادل ۳٬۴۶۹ دلار) معامله می‌شد.

ون دی پوپ در خصوص بازار گسترده‌تر کریپتو می‌گوید:

برای اولین بار در چند سال اخیر، من بسیار نسبت به آینده کریپتو هیجان‌زده هستم. بسیاری از پیشرفت‌های فناوری و نوآوری‌های جدید در این دوره پدیدار می‌شوند که انتظار دارم به زودی شاهد پذیرش گسترده‌ای نیز باشیم. والت‌های خود را آماده کنید و منتظر بمانید.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا