اخبار خارجی

عرضه بازی جدید مایکروسافت؛ در این بازی توکن انجین (ENJ) پاداش بگیرید!

مایکروسافت بزرگترین شرکت فناوری جهان با پروژه گیمینگ بلاک چین خود وارد عرصه ارزهای دیجیتال می‌شود. این پروژه از توکن ENJ به عنوان پشتوانه دارایی های بلاک چین خود استفاده می‌کند.

مایکروسافت به تازگی آژور هیروز (Azure Heroes) را معرفی کرده است. سیستم پاداش این بازی از آیتم های کلکسیونی دیجیتال استفاده می‌کند. در این راستا، مایکروسافت با شرکت انجین (Enjin) همکاری کرده است تا برنامه تشخیص مبتنی بر بلاک چین ایجاد کنند.

کاربران می‌توانند با انجام کارهایی نظیر مربی گری، ایجاد نسخه های آزمایشی و حتی وبلاگ نویسی درباره آژور، پاداش کسب کرده و مدال های مخصوص دریافت کنند.

تمام مدال ها توکنی شده اند و دارای مقدار مشخصی توکن ENJ هستند که از پروتکل ERC1155 استفاده می‌کنند. موجودی هر توکن محدود است و با انجین کوین (Enjin Coin) پشتیبانی می‌شود. برای مثال، موجودی Inclusive Leader فقط ۱۰۰ توکن و موجودی Maker Token ده هزار توکن است.

چندمنظوره بودن NFT

بیش از ۳۰ بازی بر بستر انجین ایجاد شده اند. بسیاری از پلتفرم های دیگر نیز برای کسب و کار خود از انجین استفاده می‌کنند. کاربردهای توکن های ERC1155 انجین بسیار زیاد است. مواردی نظیر تایید هویت، تایید اعتبار و بسیاری از موارد دیگر را می‌توان پیرامون NFT ها انجام داد. حتی موارد ساده ای نظیر داشتن کارت هویت دیجیتال می‌تواند کاربران زیادی را به سمت عرصه ارزهای دیجیتال روانه کند.

شرایط پذیرش

می‌توان با اسکن کردن کد QR با کیف پول انجین، آیتم های کلکسیونی دیجیتال کسب کنید. این برنامه در فروشگاه های نرم افزار اپل و گوگل در دسترس است.

مایکروسافت از جامعه بسیار بزرگی برخوردار است. در نتیجه، حضور و ارائه آیتم های کلکسیونی دیجیتال نیز بسیار زیاد خواهد بود.

آیا این موضوع نشانه ای برای ورود اسامی بزرگ دیگر است؟

با ورود مایکروسافت به عرصه ارزهای دیجیتال، باید شاهد ورود سایر اسامی بزرگ نیز باشیم. مایکروسافت به صدور توکن های پاداش ادامه می‌دهد تا موجودی آنها تمام شود.

حضور جامعه که از آیتم های کلکسیونی دیجیتال استفاده می‌کنند، به دلیل محدودیتی که این آیتم ها دارند تفاوت چشمگیری را رقم می‌زند. این موضوع باعث رقابتی تر شدن جامعه در زمینه کسب کمیاب ترین آیتم های کلکسیونی می‌شود. در عوض به گسترش و افزایش آگاهی کسب و کارها و صرفه جویی در هزینه آنها کمک می‌کند.

منبع
altcoinbuzz

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا