سرمایه گذاریمیهن پادکست

میهن پادکست – آیا سرمایه‌گذاری روی بیت کوین در ایران سودآور است؟

این روزها بازار ارزهای دیجیتال حسابی در تب و تاب است و با روند افزایشی قیمت بیت کوین طی ده سال اخیر، افراد زیادی به این فکر افتاده‌اند که آیا خرید بیت کوین در ایران سرمایه گذاری خوبی است یا نه؟ به همین دلیل، تصمیم گرفتیم این قسمت از میهن پادکست را به موضوع سرمایه‌گذاری روی بیت کوین در ایران اختصاص بدهیم. موضوعی که این روزها ذهن افراد زیادی را به خود مشغول کرده است.

 

همانطور که شنیدید، بیت کوین طی سالهای اخیر نوسانات زیادی را به خود دیده و هنوز هم پس از گذشت ده سال از به وجود آمدن آن، روند قیمتی و بازار پرنوسانی دارد. به همین دلیل، سرمایه‌گذاری روی بیت کوین در ایران تبدیل به مسئله چالش برانگیزی شده است و با توجه به نوسانات قیمت دلار، تصمیم‌گیری برای چنین سرمایه‌گذاری‌هایی تبدیل به کار سختی شده است.

به یاد داشته باشید که قبل از تصمیم برای سرمایه‌گذاری روی بیت کوین در ایران ، باید دانش و اطلاعات خود در زمینه دنیای ارزهای دیجیتال را بالا ببرید و به درک کافی در مورد ساز و کار این حوزه و روند حرکتی بیت کوین برسید. شاید بعد از انجام چنین تحقیقاتی به این نتیجه رسیدید که اصلا فعالیت و سرمایه‌گذاری در این حوزه مناسب شما نیست و شاید اصلا به آن علاقه نداشته باشید! مشورت با افرادی که برای مدتی در این حوزه فعالیت داشته‌اند را فراموش نکنید. این کار می‌تواند دید خوبی از حال و هوای این بازار به شما بدهد. ولی درنهایت این شما هستید که تصمیم آخر را می‌گیرید و نباید به هیچ عنوان اجازه بدهید این تصمیم از هیجانات و تصمیم‌های افراد دیگر تاثیری قوی بگیرد.

 

 

از این به بعد، شما می‌توانید در پلتفرم صوتی شنوتو قسمت‌های مختلف میهن پادکست را گوش داده و دانلود کنید.

البته همچنان مثل گذشته، می‌توانید میهن پادکست را در کانال تلگرامی میهن بلاکچین هم بشنوید.

امیدواریم مطالب ارائه شده در این میهن پادکست برای شما مفید واقع شده باشد.

برای گوش دادن به بقیه میهن پادکست ها، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

میهن پادکست

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا