مبتدی میهن پادکست

میهن پادکست – چگونه ریسک فعالیت در دنیای کریپتو را کاهش دهیم؟ (بخش اول)

از این پس میهن پاکست ها در قالبی جدید خدمت شما ارائه می شود. امیدواریم تلاش میهن بلاکچین در جهت رضایت شما کاربران عزیز قرار بگیرد. در این قسمت از میهن پادکست به بررسی برخی نکات پرداخته شده که رعایت کردن آنها باعث می شود تا ریسک فعالیت در دنیای کریپتو و ارزهای دیجیتال کاهش یابد.

بسیاری از افراد با عدم رعایت برخی نکات کلیدی، متحمل ضررها و شکست های بزرگی می شوند. طی تحقیق های انجام شده ۵۰ مورد کلیدی و مهم شناسایی شده است که عدم رعایت آن ها، افراد را در سراسر دنیا با ضرر و شکست مواجه می کند. در این میهن پادکست به بیان ۷ مورد از این ۵۰ مورد پرداختیم تا طولانی شدن این میهن پادکست، خارج از حوصله ی شما کاربران عزیز نباشد.

ادامه ی این نکات در قالب میهن پادکست، مستلزم بازخورد و تمایل شما کاربران عزیز است.

با داغ شدن و شناخته شدن بازار ارزهای دیجیتال برای مردم، موجی از سرمایه گذاران کوچک و بزرگ به سمت آن روی آوردند اما بعضا عدم آگاهی آنان منجر شده است که ضررها و شکست های فراوانی را تجربه کنند. هیجان زدگی و تازگی این عرصه نباید باعث عجله کاربران در فعالیت و سرمایه گذاری شود. لذا می بایست قبل از ورود به این حوزه با موانع و خطرات آن آشنا شد تا ریسک فعالیت در دنیای کریپتو را به حداقل رساند. در غیر اینصورت جز تجربه ای تلخ و دیدی منفی به دنیای کریپتو، چیزی حاصل نمی شود.

برای گوش دادن به بقیه میهن پادکست ها، به لینک زیر مراجعه کنید:

میهن پادکست

 

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

11 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا