مبتدی میهن پادکست

میهن پادکست – با جزئیات ماینینگ بیشتر آشنا شوید!

اگر به هر طریقی با حوزه ارزهای دیجیتال آشنا باشید، حتما عبارتهایی مثل ماینینگ، ماین کردن و مزرعه ماینینگ به گوشتان خورده است. ولی کمتر پیش آمده که کسی جزئیات ماینینگ ارزهای دیجیتال را به تفصیل برایمان توضیح بدهد. سعی کردیم در این میهن پادکست، به توضیح دقیق فرآیند ماینینگ بپردازیم و ابهام‌های پیش آمده برای علاقه‌مندان را برطرف کنیم.

در این قسمت از میهن پادکست با توضیح دقیق فرآیندی که به ماینینگ ارزهای دیجیتال منتهی می‌شود، دلیل وجود تمام تجهیزات و دانش مورد نیاز این فرآیند را روشن کردیم. اگر تازه پا به دنیای کریپتو گذاشته‌اید یا علاقه‌مند هستید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم با گوش دادن به این قسمت، هر ابهامی که در مورد جزئیات ماینینگ ارزهای دیجیتال در ذهنتان وجود دارد را از بین ببرید. به یاد داشته باشید قبل از قدم گذاشتن به هر حوزه جدیدی برای سرمایه‌گذاری یا تجارت، اول باید اطلاعات خود در مورد آن حوزه را تکمیل کنید. البته میهن پادکست های دیگری در زمینه ماینینگ منتشر کرده ایم که قطعا شنیدن آن ها در روند فهم بهتر این فضا خالی از لطف نیست!

برای گوش دادن به بقیه میهن پادکست ها، به لینک زیر مراجعه کنید: 

میهن پادکست

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا