نتیجه نظرسنجی: قیمت بیت کوین به کف نرسیده و به ۸۵۰۰ دلار یا کمتر می رسد!

به تعداد افراد علاقه مند به بیت کوین، نظرات مختلفی درباره آینده این رمز ارز وجود دارد. هرچند به منظور تعیین کردن نظر جامعه بیت کوین درباره این موضوع که آیا این رمز ارز به کف قیمت رسیده است یا خیر، جاش راجر معامله کننده و تحلیلگر رمز ارزها یک نظرسنجی توییتری برگزار کرده است. نتیجه این نظرسنجی نشان می‌دهد که ۶۱.۲ درصد از ۲۱۳۴ شرکت کننده معتقد هستند که بیت کوین به کف قیمت نرسیده است و به ۸۵۰۰ دلار یا کمتر خواهد رسید، در حالی که ۳۸.۸ درصد معتقد بودند که قیمت ۹۰۰۰ دلار کف قیمت بیت کوین بوده است.

اگرچه تعداد شرکت کنندگان در این نظرسنجی آن چنان زیاد نبوده است، اما نتیجه آن می‌تواند گویای نظر جامعه بیت کوین درباره قیمت آن در میان مدت باشد. نه تنها سرمایه گذاران و دارندگان بیت کوین معتقدند و امیدوارند که قیمت این رمز ارز به کمتر از ۹۰۰۰ دلار خواهد رسید، بلکه تحلیلگران نیز پیش بینی کرده اند چنین احتمالی وجود دارد.

آیا قیمت بیت کوین به ۸۵۰۰ دلار می‌رسد؟

بیت کوین در تاریخ ۵ جولای به کف قیمت ۸۹۴۰ دلار رسید و پس از آن در روز چهارشنبه به ۹۵۹۹ دلار بازیابی شد و سپس به کمتر از ۹۳۰۰ دلار کاهش قیمت یافت. قراردادهای باز در این هفته تا ۲۰۰ میلیون دلار افزایش یافت و به سطح اواسط ماه مارس رسید. طبق تحلیل های OKEx Insights، این موضوع احتمالا به دلیل بازگشت نوسان قیمت بیت کوین در این هفته بوده است.

افزایش نوسان قیمت بدان معنا است که می‌توان روند نزولی یا روند صعودی شدیدتری را انتظار داشته باشیم. هرچند معامله کنندگان درباره روند آتی بیت کوین خوش بین نیستند، زیرا هم چنان ارتباط زیادی با بازار بورس از خود نشان می‌دهد. این افراد پیش بینی می‌کنند که عملکرد بیت کوین به رفتار بازار بورس بستگی داشته باشد زیرا احتمالا تا زمانی که ارتباط بیت کوین و بازار بورس از بین نرود، هیچ روند مستقلی وجود نخواهد داشت.

سطح حمایتی بیت کوین اکنون بر روی ۹۰۰۰ دلار قرار دارد و میانگین متحرک ۶۰ روزه بر روی قیمت ۹۴۰۰ دلار به سطح مقاومتی تبدیل شده است. کاهش قیمت به سطح حمایتی می‌تواند قیمت بیت کو‌ین را تا ۸۵۰۰ دلار و کمتر پیش ببرد. اما این مورد نیز به سرنوشت بازار بورس بستگی دارد که اخیرا رشد چشمگیری را نشان داده است.

بیت کوین هم چنان بالاتر از سطح حمایتی قرار دارد

شاید نوسان قیمت بیت کو‌ین نامشخص باشد و سطح قیمت آن در حال کاهش باشد، اما خبر خوب این است که این رمز ارز هم چنان شرایط ایمنی را بالاتر از سطح حمایتی کنونی دارد. قیمت بیت کو‌ین در حال حاضر ۹۲۶۶ دلار است که ۲۰۰ دلار بالاتر از سطح حمایتی ۹۰۰۰ دلار است. عملکرد بیت کوین در روزهای آتی می‌تواند بهتر هم شود زیرا بازار بورس در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و بعید است این شرایط به زودی تغییر کند.


منبع zycrypto
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر