اخبار بیت کوین

آغاز بازپرداخت بیت کوین و بیت کوین کش در صرافی Mt.Gox؛ واکنش نزولی قیمت بیت کوین

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی صرافی Mt.Gox، بازپرداخت بدهی این صرافی در قالب بیت کوین و بیت کوین کش در اوایل جولای ۲۰۲۴ (تیر ماه) آغاز خواهد شد. قیمت بیت کوین در پاسخ به این خبر به شدت کاهش یافت و ۶۰٬۵۶۷ دلار رسید.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، صرافی Mt.Gox که پیش از این تمام دارایی خود (به ارزش ۹ میلیارد دلار) را به کیف پول دیگری منتقل کرده بود اعلام کرد برای بازپرداخت بدهی‌های خود آماده می‌شود. از آنجایی که مبالغ بازپرداختی بالاست این خبر تاثیر منفی بر قیمت بیت کوین گذاشته است.

بازپرداخت بدهی Mt.Gox از اوایل جولای

این صرافی اعلام کرد که در حال آماده‌سازی برای باپرداخت بدهی خود به صورت ارز دیجیتال، در قالب بیت کوین و بیت کوین کش است. همچنین، مقدمات لازم برای انطباق با قوانین کشورها و هماهنگی با صرافی‌ها را فراهم کرده است.

طبق داده‌های وب سایت Dune، تا ۲۴ ژوئن ۲۰۲۴ (۴ تیر ماه)، متولیان صرافی Mt.Gox تقریبا ۱۴۱٬۸۶۶ بیت کوین را در اختیار دارند که ۰.۷۲٪ از عرضه بیت کوین در گردش را به ارزش تقریبی ۹٬۲۶۰٬۳۳۶٬۴۱۱ دلار تشکیل می‌دهد. از زمانی که دارایی‌های این صرافی در ۳۰ می ۲۰۲۴ با هم ادغام شد، این آدرس‌ها فقط ۰.۰۰۰۰۱۶۳۸ بیت کوین را منتقل کرده‌اند.

اطلاعیه Mt.Gox
اطلاعیه Mt.Gox؛ منبع: X

واکنش بیت کوین به این خبر نزولی بود و به محدوده ۶۰٬۰۰۰ دلار وارد شد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا