اخبار بیت کویناخبار عمومی

راجر ور: لامبورگینی ام را فروختم و باهاش بیت کوین خریدم!

راجر ور مدیرعامل Bitcoin.com که وی را بخاطر حمایت اولیه از بیت کوین با نام Bitcoin Jesus (عیسی مسیح بیت کوین) می شناسند طی مصاحبه ای درمورد بیت کوین و فناوری بلاک چین صحبت کرد.

راجر ور بیان کرد که قبل از اینکه بیت کوین به وجود بیاید من یک لامبورگینی داشتم اما من لامبورگینی را فروختم تا بیت کوین بخرم چرا که به ارز دیجیتال اعتقاد زیادی دارم.

او امیدوار است که تداخل دولت در اقتصاد و کاهش نرخ رشد اقتصادی کل جهان توسط بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال کمرنگ شده باشد. دلیل اصلی فعالیت وی در صنعت کریپتو این است که ارز دیجیتال رشد اقتصادی بیشتری به وجود می‌آورد و به نوبه خود می‌تواند استاندارد زندگی را برای فقیر یا ثروتمند بهبود بخشد.

راجر ور در پاسخ به این سوال که مهمترین جنبه فناوری بلاک چین چیست گفت که مردم همیشه از وی می پرسند که “اپلیکیشن کشنده” (اپ کیلر) بلاک چین چیست. طبق صحبت های او این برنامه، بیت کوین می‌باشد. وی ادامه داد:

به تعداد کاربران آن، تعداد کالاهایی که می‌توان با آن خرید، تعداد افرادی که زمان، پول و منابع را در کاربردهای این ارز صرف می‌کنند نگاهی بیاندازید. بسیار واضح است که بهترین برنامه روی بلاک چین، بیت کوین می‌باشد.

هم چنین از وی سوال شد که آیا به کارگیری فناوری بلاک چین در صنعت مسافرت، حمل و ‌نقل و حوزه خدمات درمانی باعث می شود که دنیا مکان بهتری شود. راجر پاسخ داد که شما این کاربردها را با پول مقایسه می‌کنید. همه در هرجایی و در هر زمانی پول را ترجیح می‌دهند. علاوه بر این راجر گفت از خدمات مراقبت های درمانی آنقدر استفاده نمی‌شود، ممکن است یک یا دوبار در سال هر شخص از آنها استفاده کند اما پول هر روز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد:

من درمورد جنبه این ارز دیجیتال بسیار مشتاق و هیجان زده ام تا بتوانم آزادی اقتصادی بیشتری برای تمام مردم جهان فراهم کنم.

طبق صحبت های راجر، قدم بعدی ارزهای دیجیتال، استفاده افراد بیشتری از این ارزها و کنار گذاشته شدن بانک های مرکزی می‌باشد. قدم بعدی نیز اساسا می‌تواند این باشد که مردم به سیاستمداران بگویند که مطیع آنها نمی‌باشند.

نظر شما چیست؟ آیا به واقع ارزهای دیجیتال آمادگی دگرگون کردن دنیا را دارند؟

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا