اخبار بلاکچین

اوپن سی از پروتکل جدید Open Sea Pro رونمایی کرد

اوپن سی از بازار جدید Open Sea Pro، تجمیع کننده توکن‌های NFT رونمایی کرد. این بازار به کمک خرید پروتکل Gem در سال گذشته توسعه یافته است.

به گزارش کوین تلگراف و براساس اطلاعیه اوپن سی، OpenSea Pro به دنبال ارائه سطح جدیدی از انتخاب‌ها و کنترل دارایی برای مجموعه‌داران حرفه‌ای است. این پلتفرم امکان پیدا کردن مجموعه‌ها بین ۱۷۰ بازار مختلف را فراهم می‌کند. این پلتفرم با گوشی‌های موبایل نیز سازگار است.

کاربران می‌توانند با استفاده از پلتفرم OpenSea Pro، توکن‌های خود را بدون کارمزد در بازار اوپن سی لیست کنند. همچنین کاربران واجد شرایطی که تا قبل از ۳۱ مارس، توکن NFT در بازار Gem خریداری کرده‌اند می‌توانند تا قبل از ۴ می (۱۴ اردیبهشت) یک توکن رایگان Gemesis NFT در پروتکل جدید دریافت کنند.

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا