اخبار کوتاه

مرورگر Opera با شبکه پالیگان همکاری می‌کند

مرورگر وب نسل ۳.۰ اپرا اخیرا از ادغام با پالیگان خبر داده است؛ این ادغام کاربران Opera را قادر می‌سازد تا به بیش از ۳۰۰۰ برنامه غیرمتمرکز دسترسی داشته باشند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو پوتیتو، این مرورگر که دارای کیف پولی است که از API وب ۳.۰ اتریوم استفاده می‌کند، از این پس این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا با توکن بومی شبکه پالیگان یعنی MATIC تراکنش‌های خود را انجام دهند و بدین شکل، موانع ورود تازه‌واردان به دنیای ارز دیجیتال را کاهش می‌دهد.

کاربران مرورگر اپرا از این پس می‌توانند به پلتفرم‌های کاربردی چون سوشی سواپ، کرو، آوه، بلنسر و کایبر در کنار بازی‌ها و پلتفرم‌های NFT مبتنی بر بلاکچین همچون دیسنترالند، اپن سی، سندباکس و … دسترسی داشته باشند.

شروع کار پالیگان و اپرا در نسخه اندروید این مرورگر رقم خواهد خورد و با استفاده از سیستم قفل اندروید، امنیت امضای تراکنش‌ها تامین خواهد شد. این ادغام برای سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است.

بر اساس گزارش پیشین میهن بلاکچین اپرا اوایل این ماه از همکاری مشابهی با سولانا خبر داد؛ همکاری که طی آن دسترسی کاربران به برنامه‌های غیرمتمرکز شبکه سولانا فراهم می‌شود.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا