اخبار خارجی

آپتیمیزم توکن حاکمیتی خود را عرضه می‌کند + جزییات ایردراپ توکن OP

آپتیمیزم (Optimism)، راهکار لایه ۲ مقیاس‌پذیری اتریوم روز گذشته اعلام کرد ساختار مدیریتی جدیدی را ترتیب خواهد داد که بخشی از آن، توسط یک توکن حاکمیتی و اختصاصی تقویت می‌شود. توسعه‌دهندگان این پروتکل از ایردراپ توکن حاکمیتی OP به کاربران خبر دادند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از بلاک کریپتو، آپتیمیزم از جزئیات عرضه توکن حاکمیتی خود در بیانیه‌ای در توییتر پرده برداشت. به گفته آپتیمیزم، ساختار مدیریتی جدید Optimism Collective نام دارد که از دو بخش «Token House» و «Citizens House» تشکیل شده است.

طبق اعلام توسعه‌دهندگان، Citizens House بر تامین مالی موارد عمومی تمرکز دارد در حالی که Token House، بر ارتقای پروتکل، مشوق‌های پروژه و مواردی از این قبیل متمرکز خواهد بود که باعث رشد پروژه آپتیمیزم می‌شود. در نقطه مرکزی Token House، توکن حاکمیتی OP قرار خواهد داشت.

ساختار مدیریتی جدید آپتیمیزم  Optimism Collective نام دارد

جزییات ایردارپ توکن حاکمیتی آپتیمیزم (توکن OP)

آپتیمیزم در این پست‌ها اعلام کرد توکن حاکمیتی مذکور به جای یک ایردراپ، از طریق تعداد کثیری از ایردراپ‌ها در سه ماهه دوم سال میان کاربران توزیع خواهد شد. علاوه بر این، این پروژه پستی را در رابطه با شرایط لازم برای شرکت در این ایردراپ با کاربران به اشتراک گذاشته است. هنوز تاریخ رسمی ایردراپ اولیه مشخص نشده است.

۵٪ از عرضه اولیه توکن OP به کاربران و حامیان پروتکل آپتیمیزم تعلق می‌گیرد و در مجموع ۱۹٪ از موجودی توکن OP به صورت ایردراپ بین کاربران توزیع می‌شود. اسنپ شات ایردراپ در تاریخ ۲۵ مارس (۵ فروردین) انجام شده است. همچنین آپتیمیزم در توییتر رسمی و وبلاگ خود هشداری را به این صورت منتشر کرده است:

اولین ایردراپ در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۲۲ به کاربران اعطا می‌شود؛ هرگونه ادعایی مبنی بر اینکه اکنون می‌توانید ایردارپ توکن OP را دریافت کنید کلاهبرداری است و برای دریافت ایردراپ اول نیازی به پرداخت، وجود نخواهد داشت.

در ادامه این رشته توییت آمده است که می‌توانید با استفاده از این لینک، واجد شرایط بودن خود را برای دریافت ایردراپ دور اول توکن OP بررسی کنید.

ایردراپ توکن OP پروتکل آپتیمیزم Optimism
۱۹٪ عرضه توکن OP به ایردراپ تخصیص داده شده است که ۵٪ در ایردراپ اول و ۱۴٪ در دوره‌های بعدی ایردراپ می‌شود.

این خبر چند روز پس از آن منتشر می‌شود که کاربران شبکه‌های اجتماعی اخیرا در صرافی کوین بیس صفحه‌ قیمتی را پیدا کردند که ظاهرا به به پروژه آپتیمیزم مربوط است و همین به گمانه‌زنی‌ها در رابطه با عرضه توکن حاکمیتی دامن زد. چند روز بعد نیز توسعه‌دهندگان آپتیمزم پستی وبلاگی منتشر کردند و در آن نوشتند:

ما به پایان یک فصل و آغاز فصل بعد نزدیک می‌شویم؛ فصلی که توسط مالکیت و حاکمیت جامعه هدایت می‌شود و بسیار نزدیک است.

در ابتدای کار، بنیاد تازه تاسیس آپتیمیزم هدایت Optimism Collective را بر عهده خواهد داشت. آپتیمیزم در این رابطه می‌گوید:

بنیاد تازه تاسیس آپتیمیزم به عنوان کارپرداز پروژه عمل خواهد کرد، آزمایش‌ها را اجرا می‌کند، اکوسیستم را راه‌اندازی می‌کند و در نهایت منحل خواهد شد. این گام بزرگی برای ایجاد اکوسیستمی از مشارکت‌کنندگان است.

آپتیمیزم ماه گذشته یک دور سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیون دلاری به رهبری پارادایم و a16z انجام داد و ارزش خود را به ۱.۶۵ میلیارد دلار رساند.

  • آیا من می‌توانم ایردراپ آپتیمیزم (توکن OP) را دریافت کنم؟

برای بررسی اینکه آیا ایردراپ توکن OP به شما تعلق می‌گیرد یا خیر باید به این صفحه مراجعه کنید.

  • توکن OP را از کجا می‌توان خرید؟

آپتیمیزم اعلام کرده است هرگونه ادعایی مبنی بر خرید و فروش توکن OP کلاهبرداری است و تا زمان اعلام رسمی آنها، هیچ تبلیغی مبنی بر دریافت ایردراپ OP صحت ندارد و همگی اسکم هستند.

منبع
theblockcrypto

نوشته های مشابه

4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا