اخبار آلتکویناخبار بیت کوین

مدیرعامل سابق پی‌پال: بیت کوین یک فرقه جدید است!

به عقیده بیل هریس، مدیر سابق پی پال، مشتاقان و دنبال کنندگان بیت کوین باید مراقب باشند که عضو فرقه جدید نشوند. مدیرعامل سابق شرکت خدمات پرداختی پی‌پال در مصاحبه ای مدعی شد که مزایای بیت کوین وجود خارجی ندارند.

هریس بیان کرد فرقه بیت کوین ادعاهای زیادی دارد. از جمله اینکه سریع و آنی است، رایگان، مقیاس پذیر، موثر، با راندمان بالا، ایمن، مورد پذیرش جهانی و مفید می‌باشد. اما هیچکدام از آنها واقعیت ندارد.

طبق صحبت های موسس شرکت پرسونال کپیتال که شرکتی در حوزه مدیریت سرمایه های دیجیتال می‌باشد، ارزهای دیجیتال دیگری نیز وجود دارند که عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین و سایر رمز ارزها دارند.

هریس خاطر نشان کرد، ما قبلا ارزهای دیجیتال را داشته ایم. در حال حاضر ارزهای دیجیتالی داریم که پذیرفته شده تر بوده و ارزش واقعی دارند. ما از قبل این نوع ارزها نیز دلار، ین و غیره هم داشته ایم.

خرس بیت کوین

به علاوه، هریس از بین رفتن بیت کوین را پیش بینی کرد و گفت قیمت این ارز دیجیتال پرچمدار به سمت صفر نزدیک خواهد شد زیرا واقعا ارزشی ندارد.

هریس ادامه داد مشکلاتی که بیت کوین در صدد رفع آن است همچنان وجود دارد، مخصوصا مشکلاتی در خصوص انتقال پول های بین‌المللی که درحال حاضر کند و گران است. طبق صحبت های هریس، راه حل ارزهای دیجیتال نیست بلکه شبکه های سریعتر می‌باشد.

در خصوص نوسان بیت کوین که بیشترین ارزش بازار را دارد، هریس اذعان داشت که این موضوع بیت کوین را برای سازوکارهای پرداخت غیرقابل اطمینان می‌کند ‌و ذخیره آن را کاری احمقانه می‌داند.

در رابطه با مقایسه وضعیت فعلی ارزهای دیجیتال و روزهای اولیه اینترنت که سهام بعضی شرکت های فناوری نظیر آمازون افت چشمگیری داشت، هریس هشدار داد که این اتفاق درمورد کریپتو هم خواهد افتاد.

هریس اعلام کرد موارد بسیار زیادی وجود دارند که ارزش آنها افزایش چشمگیری داشته است، اما این بدان معنا نیست که هر چیزی و یا هر موردی افزایش ارزش زیادی داشته باشد. باید چیزی وجود داشته باشد که افزایش ارزش را پی ریزی کند. بیت کوین هیچگونه درآمد و سودآوری ندارد. وی افزود که به غیر از فعالیت های مجرمانه برای بیت کوین مورد استفاده دیگری متصور نیست.

هریس این بار پا را فراتر گذاشته و سنگین ترین حملات را به سمت بیت کوین روانه داشته است و آن را یک فرقه می‌خواند. وی همواره درباره بیت کوین مشکوک بوده است. طبق گزارشات چهار ماه قبل، رییس سابق پی‌پال، بیت کوین را بزرگترین کلاهبرداری تاریخ خوانده است.

در آن زمان هریس گفت بیت کوین یک طرح عظیم پامپ و دامپ بی‌سابقه است. نگرش هریس در خصوص بیت کوین کاملا در تضاد با سایر افراد پی‌پال نظیر میلیاردر معروف پیتر تیل است که ارزهای دیجیتال را دارای پتانسیل بسیار زیادی می‌داند.

نظر شما چیست؟ آیا شما هم با مدیر سابق پی پال هم عقیده هستید؟

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا