اخبار عمومی

پائولو آردوینو به عنوان مدیرعامل جدید تتر انتخاب شد

پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری تتر به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت انتخاب شد و از ماه دسامبر (آذر ماه) آغاز به کار خواهد کرد.

به نقل از کریپتواسلیت، ژان لوییس فن در ولده (Jean-Louis van der Velde)، مدیرعامل پیشین تتر از ماه دسامبر به عنوان مشاور این شرکت منصوب خواهد شد و البته همچنان به مدیر عاملی صرافی بیتفینکس (Bitfinex) ادامه خواهد داد. آدروینو نیز در کنار سمت مدیر ارشد فناوری صرافی بیتفینکس، به نقش خود به عنوان مدیر ارشد استراتژی شرکت هول‌پانچ (Holepunch) ادامه خواهد داد.

آردوینو در سال ۲۱۰۴ کار خود را در شرکت بیتفینکس آغاز کرد و در سال ۲۰۱۷ به عنوان مدیر ارشد فناوری شرکت تتر انتخاب شد. در این مدت، او رفته رفته به چهره اصلی این شرکت در میان جامعه کریپتو تبدیل شد. بر اساس اطلاعیه شرکت تتر، استراتژی که به رشد چشمگیر USDT در سال‌های اخیر منجر شد به رهبری آردوینو اتخاذ شده بود.

بر اساس این اطلاعیه، تتر امیدوار است تحت رهبری آردوینو، مشارکت فعالی در بازارهای نوظهور مالی داشته باشد و به عنوان یک «مرکز فناوری»، به انقلاب در صنعت رمزارزها ادامه دهد و به عنوان زیر ساخت در توسعه بیشتر مشارکت داشته باشد.

به گفته ولده، انتصاب آردوینو به عنوان مدیر عامل جدید تتر برای گذار این شرکت به دوره‌ای جدید بسیار شایسته است. وی معتقد است تتر می‌تواند به «رشد سریع خود، با تمرکز مداوم بر بازارهای نوظهور و فناوری‌های متحول‌کننده» تحت رهبری آردوینو ادامه دهد.

آردوینو در این رابطه گفت:

در کنار جامعه تتر می‌توانیم آینده‌ای بسازیم که موانع پیش روی آزادی‌های ما را از میان برمی‌دارد. ما همچنان به شفافیت، امنیت و فعالیت به عنوان نیرویی غیر قابل توقف در اضافه کردن یکپارچه دارایی‌های دیجیتال به اکوسیستم مالی جهانی و فراتر از آن متعهد هستیم.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا