اخبار آلتکوین

پنترا کپیتال به دنبال خرید سولانا از صرافی FTX؛ اما با نصف قیمت فعلی!

شرکت غول مدیریت دارایی پنترا کپیتال (Pantera Capital) به مجموعه دارایی‌های سولانا در صرافی FTX چشم دوخته است. این شرکت که ۵.۲ میلیارد دلار سرمایه تحت مدیریت دارد، برای خرید ۲۵۰ میلیون دلار از این دارایی‌ها در حال جمع‌آوری سرمایه است.

به گزارش میهن بلاکچین، ظاهرا پنترا کپیتال، یک شرکت مدیریت دارایی متمرکز بر کریپتو، در حال جمع‌آوری سرمایه برای خرید توکن‌های SOL از صرافی ورشکسته FTX است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، پنترا به دنبال سرمایه برای صندوق Pantera Solana است و هدف آن خرید توکن های SOL به ارزش ۲۵۰ میلیون دلار است.

هدف این شرکت خرید بخشی از دارایی‌های سولانا از صرافی FTX با قیمت ۵۹.۹۵ دلار است که در مقایسه با قیمت امروزی (۱۴۲ دلار) به ازای هر توکن، ۵۷٪ کمتر است. سرمایه‌گذاران احتمالی به عنوان بخشی از فرصت سرمایه‌گذاری پنترا باید با یک دوره وستینگ (Vesting) حداکثر تا چهار سال موافقت کنند.

گفتنی است صرافی ورشکسته FTX دارای ۴۱.۱ میلیون SOL به ارزش تقریبی ۵.۴ میلیارد دلار یا تقریبا ۱۰٪ از کل عرضه توکن سولاناست.

قیمت سولانا در ۲۴ ساعت گذشته ۸.۸۳٪ افزایش یافته و به ۱۴۴.۴۵ دلار نیز رسیده است. بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، قیمت این توکن بیش از ۱۰.۵٪ در هفته و ۴۹.۷٪ در نمودار ماهانه افزایش قیمت داشته است.

نمودار قیمت سولانا در تایم فریم ۴ ساعته
نمودار قیمت سولانا در تایم فریم ۴ ساعته؛ منبع: تریدینگ ویو

منبع
کوین تلگراف

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا