اخبار اتریوم

نهنگ پپه، تمام توکن‌های PEPE خود را به اتریوم تبدیل کرد

 نهنگی که با آدرس 0x837 شناسایی شده فعالیت‌های قابل توجهی در شبکه اتریوم انجام داده است. این نهنگ دو روز پیش، ۳۰۰ میلیارد توکن PEPE را به ارزش تقریبی ۳.۸۵ میلیون دلار به صرافی بایننس واریز کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، این نهنگ از آن زمان تمام دارایی‌های PEPE خود را به ETH تبدیل کرده است. در این مطلب، به بررسی علت رفتار این نهنگ پرداخته‌ایم.

احساسات مثبت در بازار اتریوم

دیتانرد (The Data Nerd) روز گذشته در صفحه X خود اشاره کرد این نهنگ ۱٬۷۲۸ اتریوم به ارزش ۵.۸۶ میلیون دلار از بایننس برداشت کرده است. در دو روز گذشته نیز این نهنگ پپه در مجموع ۴٬۳۷۴ اتریوم به ارزش تقریبی ۱۴.۹۱ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. این توکن‌های اتریوم در کامپاند (ٖCompound) استیک شده‌اند که نشان‌دهنده یک حرکت استراتژیک برای ایجاد بازده است.

منبع: دیتانرد
منبع: دیتانرد

حدود ۸۰٪ هولدرهای اتریوم، احساسات مثبتی دارند

طبق داده‌های اینتودبلاک (IntotheBlock)، ۷۸٪ اتریوم در دست هولدرهای بلندمدت قرار دارد که نشان‌دهنده احساسات مثبت و پایداری جامعه اتریوم است.

موجودی اتریوم تفکیک شده با زمان هولد - منبع: اینتودبلاک
موجودی اتریوم تفکیک شده با زمان هولد – منبع: اینتودبلاک

دبلاک نیز این احساسات مثبت را تایید و بیان کرد کمیسیون بورس آمریکا (SEC)، با حداقل اصلاحات، فرم‌های S-1 را به صادرکنندگان ETF اسپات اتریوم بازگردانده است. از شرکت‌های صادرکننده درخواست شده است تا اصلاحات را اعمال کرده و تا ۸ جولای (۱۸ تیر)، فرم‌های مذکور را برای این نهاد قانون‌گذار مالی مجددا ارسال کنند.

این تحولات چشم‌انداز مثبت اتریوم را با فعالیت قابل توجه سرمایه‌گذاران و پیشرفت‌های نظارتی امیدوارکننده برای یک ETF اسپات اتریوم نشان می‌دهد. همانطور که بازار همچنان در حال تکامل است، اتریوم یک نقطه کانونی برای هولدرها بلندمدت و سرمایه گذاران سازمانی باقی مانده است.

منبع
دمرکل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا