اخبار بیت کوین

پیتر برنت: قیمت بیت کوین ۳ سال است که به ATH نرسیده است!

پیتر برنت (Peter Brand)، معامله‌گر افسانه‌ای، جامعه کریپتو را با آخرین برداشت خود در مورد بالاترین سقف تاریخی (ATH) قیمت بیت کوین شوکه کرد. این معامله‌گر افسانه‌ای در حساب رسمی پلتفرم X خود گفت که قیمت بیت کوین طی سه سال گذشته به هیچ ATH جدیدی نرسیده است! اما جالب است بدانید که معیار پیتر برنت برای چنین برداشتی متفاوت است. در این مطلب، منظور این معامله‌گر را بهتر متوجه خواهیم شد.

به گزارش میهن بلاکچین، توییت اخیر پیتر برنت در ابتدا برای یک فرد غیر حرفه‌ای عجیب به نظر می‌رسد، زیرا بیت کوین در ۱۴ مارس (۲۴ اسفند) به بالاترین سقف تاریخی (ATH) خود به ارزش ۷۳٬۷۷۷ دلار دست یافت. اما منظور پیتر برنت این است که قیمت بیت کوین در مقابل تورم، در سه سال اخیر هنوز به بالاترین سطح خود نرسیده است.

بیت کوین در برابر تورم هنوز ATH جدیدی ثبت نکرده است

بر اساس این معیار، پیتر برنت اظهار داشت که با وجود تایید ETFهای اسپات بیت کوین و رویداد هاوینگ، قیمت بیت کوین با توجه به قدرت خرید مصرف‌کننده ایالات متحده پایین باقی مانده است.

نمودار قیمت بیت کوین در مقابل قدرت خرید مصرف‌کننده
نمودار قیمت بیت کوین در مقابل قدرت خرید مصرف‌کننده؛ منبع: توییت پیتر برنت

طبق نموداری که او برای نشان دادن قیمت تعدیل شده بیت کوین در رابطه با قدرت خرید مصرف‌کنندگان به اشتراک گذاشت، BTC آخرین بار در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ به ATH رسیده است.

این معامله‌گر افسانه‌ای با توجه به این موضوع گفت که او و بهترین معامله‌گرانی که وی آن‌ها را در بیش از ۵۰ سال معامله‌گری دیده، می‌خواهند بدانند که نظر خرس‌های بیت‌کوین در مورد پتانسیل عظیمی که این ارز دیجیتال دارد، چیست؟

توییت پیتر برنت
منبع: X

پیتر برنت به‌عنوان یکی از پرطرفدارترین معامله‌گران بازار، همیشه در مورد اعتماد خود به بیت‌کوین به عنوان یک طبقه دارایی، با صراحت صحبت کرده است. با این حال، موضع او درباره بیت کوین به طور قابل توجهی با دیدگاه او در مورد اتریوم (ETH) در تضاد است.

منبع
یوتودی

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا