اخبار بیت کوین

پیتر برنت: کاهش قیمت بیت کوین فرصتی برای خرید در کوتاه‌مدت است

پیتر برنت (Peter Brandt)، تریدر مطرح ارز دیجیتال، سطح مهمی را در الگوی فعلی بازار بیت کوین (BTC) مشاهده کرده است و آن را در پستی در پلتفرم X به اشتراک گذاشت.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، این معامله‌گر افسانه‌ای کاهش اخیر قیمت بیت کوین را فرصتی برای خرید می‌داند و با تشویق سرمایه‌گذاران، پیش‌بینی سیگنال خرید کوتاه‌مدت را مطرح کرده است. وی معتقد است بیت کوین پس از کاهش قیمت اخیر می‌تواند بازگشتی قوی داشته باشد.

فرصت خرید در کاهش قیمت بیت کوین

این تریدر افسانه‌ای الگوی اخیر بیت کوین را به عنوان یک «فوت شات (Foot Shot)» توصیف کرد. او اظهار داشت که بیت کوین سیگنال خرید کوتاه مدت را نشان می‌دهد.

منبع: پیتر برنت
منبع: پیتر برنت

برنت با پست X خود، مانند رابرت کیوساکی، علاقه‌مندان به بیت کوین را تشویق می‌کند تا از کاهش قیمت فعلی بیت کوین استفاده کنند. در رابطه با نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر»، او به دنبال‌کنندگان خود گفت که منتظر خرید بیت کوین بیشتری است. وی زمانی این پست را به اشتراک گذاشت که بیت کوین در نزدیکی ۶۰٬۰۰۰ دلار معامله می‌شد.

قابل توجه است که کیوساکی نوسانات فعلی بازار کریپتو را نادیده نمی‌گیرد، بلکه او آن را به عنوان یک فرصت پنهان در نظر گرفت.

بیانیه کیوساکی حاکی از آن است که او قبل از سرمایه‌گذاری مجدد، منتظر کاهش قیمت بوده است. این کارآفرین یکی از کسانی است که معتقد بود بیت کوین هنوز تمام سقف‌هایی را که باید، ثبت نکرده است. بنابراین، این احساسات باعث تشویق او به سرمایه‌گذاری شده است و یادآوری می‌کند که «سود زمانی به‌دست می‌آید که خرید کنید، نه زمانی که بفروشید».

یک رالی می‌تواند به نوسانات فعلی بیت کوین پایان دهد 

از یک طرف، برنت انتظار داشت که قیمت بیت کوین در این فصل به طور معقولی کاهش یابد. در اواسط ژوئن، این معامله‌گر باتجربه هشدار داد که ممکن است این ارز دیجیتال تا ۴۸٬۰۰۰ دلار کاهش یابد. وی در صفحه X خود بیان کرده بود که کاملاً مطمئن است اگر بیت کوین نتواند سطوح حمایتی مهم را حفظ کند، ممکن است با کاهش قیمت روبرو شود. بنابراین، سقوط به زیر سطح ۶۰٬۰۰۰ دلار ممکن است باعث سقوط بیت کوین به ۴۸٬۰۰۰ دلار شود.

برنت به عنوان یک معامله‌گر باتجربه که می‌داند بازار می‌تواند نوسانی شود، به احتمال مواجه شدن بیت کوین با روند صعودی نیز اشاره کرد. با این فرض، او چشم‌انداز آینده طلا را با بیت کوین مقایسه کرد. این متخصص ارزهای دیجیتال روی الگوی «سر و شانه معکوس» در نمودار قیمت بیت کوین تمرکز کرد.

پس از تحلیل نمودار، برنت به این نتیجه رسید که ممکن است شاهد آغاز حرکت بزرگی باشیم که می‌تواند شبیه طلا در دوره‌های نوسانات بزرگ بازار باشد.

در بلندمدت، افزایش قیمت بیت کوین ممکن است سریع‌تر از آنچه که انتظار داریم شروع شود.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا