اخبار عمومی

کیف پول فانتوم از قابلیت SIWS رونمایی کرد؛ اتصال به برنامه‌های غیرمتمرکز تنها با یک کلیک

تیم توسعه کیف پول فانتوم در اطلاعیه‌ای از قابلیت «Sign In With Solana» یا به اختصار SIWS رونمایی کرد. با استفاده از این قابلیت، کاربران برای ارتباط با برنامه‌های غیرمتمرکز و اتصال کیف پول خود به آن‌ها دیگر نیازی به طی کردن مراحل پیچیده ندارند و تنها با یک کلیک و با استفاده از آدرس سولانای خود به آنها متصل خواهند شد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از د بلاک، فانتوم پراستفاده‌ترین کیف پول در شبکه سولاناست و کاربران زیادی دارد. هدف از توسعه‌دهندگان فانتوم از اضافه کردن قابلیت SIWS و اتصال یک مرحله‌ای با برنامه‌های غیرمتمرکز، بهبود تجربه کاربری و همچنین امنیت کاربران است.

در حال حاضر، در صورتی که کاربران بخواهند کیف پول خود را به برنامه‌های غیرمتمرکز متصل کنند، باید مراحل پیچیده‌ای را طی کنند و با درخواست‌های تایید مختلفی مواجه می‌شوند. این درخواست‌ها تا حدودی می‌توانند برای کاربران جدید دلهره‌آور باشند و آنها را نسبت به استفاده از اکوسیستم سولانا دلسرد کنند.

مراحل کنونی اتصال کیف پول فانتوم به برنامه‌های غیرمتمرکز - منبع: Phantom
مراحل کنونی اتصال کیف پول فانتوم به برنامه‌های غیرمتمرکز – منبع: Phantom

با این حال، همانطور که در تصویر زیر مشخص است، با اضافه شدن SIWS، دیگر نیازی به طی کردن این مراحل پیچیده نخواهد بود و تنها با یک کلیک می‌توان به برنامه‌های مختلف متصل شد. علاوه بر این، به منظور جلوگیری از کلاهبرداری و سرقت دارایی کاربران، فانتوم جزییات دامنه و تایم استمپ‌های درخواست‌ها را بررسی می‌کند و در صورت مشاهده فعالیت مشکوک، آن را به کاربر اطلاع می‌دهد.

قابلیت SIWS در کیف پول فانتوم - منبع: Phantom
قابلیت SIWS در کیف پول فانتوم – منبع: Phantom

به گفته تیم توسعه فانتوم، توسعه‌دهندگان در شبکه سولانا می‌توانند از این روش جدید در تمامی پلتفرم‌هایی که در قالب افزونه عرضه شده‌اند استفاده کنند. در حال حاضر هنوز این ویژگی برای نسخه موبایل فانتوم عرضه نشده است و به زودی ارائه خواهد شد.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا