ایردراپ

ایردراپ بازی پیکسلز برای کاربران شبکه رونین؛ توکن PIXEL فردا در بایننس فهرست می‌شود

بازی بلاکچینی پیکسلز (Pixels) قصد دارد در ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن) توکن خود را با نماد «PIXEL» راه‌اندازی کند و ایردراپ آن را هم انجام دهد.

به نقل از دیکریپت، پیکسلز در سال قبل از شبکه پالیگان به شبکه رونین مهاجرت کرد و از هفته‌ها پیش خبر ایردراپ خود را منتشر کرده بود. این مسئله باعث شد تعداد کاربران این بازی به شدت رشد کند و از ۲۰۰٬۰۰۰۰ بازیکن به ۶۶۵٬۰۰۰ بازیکن برسد.

صرافی بایننس هم توکن پیکسلز را به برنامه لانچ‌پول (Launchpool) خود اضافه کرده تا کاربران آن با استیک کردن BNB و استیبل کوین FSUSD پاداش بگیرند. به طور کلی قرار است ۳۵۰ میلیون توکن پیکسلز (۷٪ از کل عرضه آن) بین استیکرهای این برنامه توزیع شود. عرضه کل PIXEL به ۵ میلیارد توکن می‌رسد و ۲۸۰ میلیون توکن به استیکرهای BNB و ۷۰ میلیون توکن به استیکرهای FSUSD اختصاص می‌یابد. شایان ذکر است که این صرافی قصد دارد در ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن) توکن PIXEL را فهرست کند.

علاوه بر این بازی پیکسلز بخش قابل‌توجهی از ایردراپش را به استیکرهای رونین اختصاص داده است. به عبارت دقیق‌تر این بازی قصد دارد ۲۰ میلیون توکن PIXEL را بین استیکرهای رونین توزیع کند. ۱۰ میلیون توکن اکنون توزیع می‌شود و ایردراپ ۱۰ میلیون توکنِ باقی‌مانده تا یک ماه آینده اجرا می‌گردد. اسنپ شات این ایردراپ در ۸ فوریه (۱۹ بهمن) گرفته شده و استیکرها به ۴ گروه تقسیم شده‌اند:

  • افرادی که ۱ توکن RON استیک کرده‌اند: ۱۸۳.۳۴ توکن PIXEL دریافت می‌کنند.
  • افرادی که ۵۵ توکن RON استیک کرده‌اند: ۶۷۵.۷۵ توکن PIXEL دریافت می‌کنند.
  • افرادی که ۶۸۴.۶۴ توکن RON استیک کرده‌اند: ۲٬۳۱۵.۷۷ توکن PIXEL دریافت می‌کنند.
  • افرادی که ۸٬۳۱۷.۴ توکن RON استیک کرده‌اند: ۳٬۹۵۵.۱۱ توکن PIXEL دریافت می‌کنند.

تعداد توکن‌های ذکرشده در بالا کل مبلغ قابل‌ دریافت توسط استکیرهای هر ردیف را نشان می‌دهد. کاربران می‌توانند نیمی از این مبلغ را امروز دریافت کنند و برای ایردراپ بخش دوم، باید قوانین واجد شرایط بودن را حفظ کنند. توجه داشته باشید که هر دوی این ایردراپ‌ها ۳ ماه بعد از آغاز آن‌ها منقضی می‌شوند.

پاداش‌های PIXEL به صندوق پستی درون این بازی ارسال خواهد شد. البته فرآیند آن ممکن است کمی زمان بر باشد. همان طور که پیش از این گزارش دادیم، حدود ۲۸٬۰۰۰ بازیکن پیکسلز در این ایردراپ واجد شرایط شده‌اند. علاوه بر این، به هولدرهای NFTهای مربوط به زمین‌های این بازی بلاکچینی هم پاداش داده می‌شود.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا