تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال قیمت BNB, سولانا و ریپل (۱۱ اردیبهشت)

تحلیل قیمت‌ آلت‌کوین‌ها در این بازه زمانی پس از هاوینگ بیت کوین که این ارز محبوب را به شدت ناپایدار کرده است، بسیار پر طرفدار است. در این مطلب به تحلیل تکنیکال سه آلت کوین نامبرده شده خواهیم پرداخت.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به گزارش میهن بلاکچین، حمایت قوی در انتظار آلت‌کوین‌ها است که این حمایت در کوتاه مدت نیز ماندگار است.

تحلیل تکنیکال قیمت BNB

قیمت این آلت کوین به ۵۹۴ دلار کاهش پیدا کرده است که این موضوع می‌تواند زنگ خطری برای گاوها باشد تا تلاش خود را برای افزایش قیمت انجام دهند.

تحلیل تکنیکال روزانه BNB
تحلیل تکنیکال روزانه BNB؛ منبع

اگر قیمت بی‌ان‌بی‌ به زیر میانگین‌های متحرک سقوط کند، نشان می‌دهد خرس‌ها به شدت از مقاومت بالای ۶۳۵ دلار دفاع می‌کنند. در این صورت قیمت BNB تا سطح حمایت قوی در ۴۹۵ دلار کاهش پیدا خواهد کرد.

اگر خلاف این قضیه صورت بگیرد و قیمت از میانگین‌های متحرک بازگردد، نشان می‌دهد نمودار صعودی شده و معامله‌گران در حال خرید هستند. این امر قیمت را به بالای ۶۳۵ دلار را افزایش می‌دهد. این جفت ارز ممکن است تا ۶۹۲ دلار نیز افزایش قیمت داشته باشد.

تحلیل تکنیکال قیمت سولانا

سولانا روند نزولی خود را در این روزها ادامه داده و به نقطه حمایت ۱۲۶ دلار رسیده است. گاوههای بازار باید تلاش خود را آغاز کنند.

تحلیل تکنیکال روزانه سولانا
نمودار تحلیل تکنیکال روزانه سولانا؛ منبع

اگر قیمت سولانا به ۱۲۶ دلار رسید، احتمال افزایش قیمت این ارز وجود دارد. در این صورت، قیمت SOL به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (موج آبی در نمودار بالا، ۱۴۹ دلار) خواهد رسید. اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه کاهش یابد، احتمال کاهش قیمت به زیر ۱۲۶ دلار افزایش خواهد یافت.

از طرف دیگر، اگر قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسد، نشان می‌دهد این ارز دیجیتال ممکن است مدتی در محدوده ۱۲۶ دلار تا ۱۶۲ دلار بماند. حرکت جهت‌دار بعدی با شکست از بالای ۱۶۲ دلار یا زیر ۱۲۶ دلار آغاز خواهد شد.

تحلیل تکنیکال قیمت ریپل

قیمت XRP در ۲۷ آوریل (۸ اردیبهشت) نزولی بود که این موضوع نشان می‌دهد خرس‌ها در تلاش برای تقویت موقعیت خود هستند.

نمودار تحلیل تکنیکال روزانه ریپل
نمودار تحلیل تکنیکال روزانه ریپل؛‌ منبع

شیب نزولی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (موج آبی در نمودار بالا، ۰.۵۳ دلار) نشان می‌دهد خرس‌ها تاکنون کنترل بازار را در دست داشته‌اند. اگر خرس‌ها به همین روال ادامه دهند قیمت به منطقه حمایت بین ۰.۴۶ تا ۰.۴۱ دلار کاهش خواهد یافت. انتظار می‌رود گاوها با تمام توان از این منطقه دفاع کنند، زیرا شکستن این قیمت می‌تواند کاهش قیمت به ۰.۳۵ دلار را در پی داشته باشد.

اگر قیمت ریپل افزایش یابد و از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه عبور کند، نشان می‌دهد گاوها در حال تلاش برای برگرداندن قیمت به سمت بالا هستند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا