اخبار اتریوم

احتمال تایید ETFهای اسپات اتریوم تا «نیمه جولای»

براساس گزارش‌ها، انتظار می‌رود فرم s-1 صندوق‌های ETF اسپات اتریوم توسط SEC در ۱۲ جولای (۲۲ تیر) تایید شود. به محض تایید این فرم، ETF اسپات اتریوم راه‌اندازی خواهد شد. تحلیلگران انتظار دارند در پنج ماه اول پس از راه‌اندازی، این صندوق‌ها بین ۰.۷۵٪ تا ۱٪ از عرضه در گردش اتریوم را جذب کنند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، نت گراچی (Nate Geraci)، رییس The ETF Store، برآورد منصفانه‌ای را برای تأیید پرونده‌های S-1 انجام داده است.

ETF اسپات اتریوم چه زمانی راه‌‌اندازی می‌شود؟

یکی از بزرگترین سوالات جامعه‌ی رمزارزها این است که ETF اسپات اتریوم چه زمانی برای معامله در دسترس خواهد بود؟ نیت گراچی (Nate Geraci)، رییس شرکت The ETF Store، پیش‌بینی می‌کند ETFهای اسپات اتریوم ۱۵ جولای (۲۵ تیر) راه‌اندازی شوند.

گراچی بیان کرد که با ارسال اصلاحات فرم s-1، تایید این فرم توسط SEC احتمالا در ۱۲ جولای (۲۲ تیر) انجام می‌شود.

وی در پستی در پلتفرم X نوشت:

ETFها چه زمانی تایید می‌شوند؟

احتمالا در نیمه جولای

اصلاح فرم s-1 تا هشتم جولای انجام می‌شود.

کارهای نهایی فرم s-1 نیز احتمالا در ۱۲ ام جولای انجام شود.

از نظر تئوری، این بدان معناست که ETFها در ۱۵ جولای شروع به کار خواهند کرد.

جمعه‌ گذشته، سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا، فایل‌های s-1 را به شرکت‌های صادرکنندگان بازگرداند تا به یک سری از سوالات جزئی پاسخ دهند. منابع آگاه اعلام کرده‌اند که صادرکنندگان در حال رسیدگی به این موضوع هستند. همانطور که می‌دانیم، سازمان بورس و اوراق بهادار فایل‌های 19b-4، برای لیست شدن ETF اتریوم در صرافی ها را در ماه مه تایید کرد. با این حال، آن‌ها تنها پس از تایید فرم s-1 توسط این سازمان می‌توانند شروع به معامله‌ی ETF اتریوم بکنند.

استیو کورز (Steve Kurz)، رییس مدیریت دارایی شرکت گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، انتظار دارد تایید ETF اسپات اتریوم را طی دو هفته آینده دریافت کند. وی در مصاحبه‌ای با بلومبرگ تی‌وی (Bloomberg TV)، در روز سه‌شنبه، دوم جولای گفت:

این‌ها فقط ظاهر قضیه است، سازمان بورس و اوراق بهادار درگیر این قضیه شده. ما ماه‌هاست که در حال انجام این کارها هستیم. قبلا برای ETF بیت کوین همین کار را انجام دادیم، محصولات به‌شدت مشابه همدیگر هستند. ما سیستم را می‌شناسیم و روندش را بلدیم.

اکنون سوالی که ذهن همه را درگیر کرده این است که آیا ETF اتریوم می‌تواند کاتالیزور قدرتمندی باشد و باعث رشد بازار کریپتو شود؟

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا