اخبار عمومی

Renzo پروژه ۵۳ ام لانچ پول بایننس؛ توکن REZ به زودی لیست خواهد شد

روز گذشته، صرافی بایننس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد اولین پلتفرمی خواهد بود که توکن REZ، توکن پروژه رنزو (Renzo) را فهرست می‌کند. رنزو پنجاه و سومین پروژه در لانچ پول بایننس (Binance Launchpool) است. کاربران می‌توانند با استیکینگ توکن‌های BNB و FDUSD در لانچ پول بایننس شرکت کرده و واجد شرایط دریافت توکن‌های REZ شوند.

به گزارش میهن بلاکچین، صرافی بایننس اعلام کرد کاربران می‌توانند توکن‌های BNB و FDUSD را در استخرهای جداگانه استیک کرده و توکن‌های REZ را طی شش روز فارم کنند. عملیات فارمینگ از ۲۴ آوریل (۵ اردیبهشت) ساعت ۰۰:۰۰ به وقت UTC (۰۳:۳۰ بامداد به وقت تهران) آغاز شده است.

پروژه Renzo در لانچ پول بایننس

صرافی بایننس پس از اتمام مدت شش روز، توکن REZ را در تاریخ ۳۰ آوریل (۱۱ اردیبهشت) ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران (۱۲:۰۰ به وقت UTC) فهرست کرده و معاملات آن را با جفت ارزهای REZ/BTC ،REZ/USDT ،REZ/BNB ،REZ/FDUSD و REZ/TRY آغاز خواهد کرد. برچسب (تگ) Seed نیز برای توکن REZ اعمال خواهد شد. این برچسب مربوط به پروژه‌های نوآورانه‌‌ای است که ممکن است نوسانات و ریسک بالاتری را در مقایسه با سایر توکن‌های فهرست شده در این صرافی داشته باشند.

گفتنی است در اولین اطلاعیه لانچ پول بایننس، توکن رنزو با نماد EZ مشخص شده بود. این موضوع جامعه کریپتو را اندکی دچار سردرگمی کرد، زیرا پروژه دیگری وجود دارد که از «EZ» به عنوان علامت توکن خود استفاده می‌کند. به این ترتیب، بایننس با همکاری تیم پروژه Renzo، نماد توکن رنزو را از EZ به REZ به روزرسانی کرد. این موضوع نیز در یک اطلاعیه جداگانه به کاربران اعلام شد.

مختصری در مورد پروژه Renzo

رنزو یکی از بزرگ‌ترین پروتکل‌های لیکویید ری استیکینگ (Liquid restaking) است که پس از Ether.fi در رتبه دوم قرار دارد و طبق داده‌های دیفای لاما (DeFiLlama)، ارزش کل قفل شده (TVL) آن حدود ۳.۳ میلیارد دلار است.

رنزو از پروتکل ری استیکینگ اتریوم آیگن لیر (EigenLayer) استفاده می‌کند تا کابران آن بتوانند اتر (ETH) را مجددا استیک کرده و توکن ری‌استیکینگ رنزو یعنی ezETH را دریافت کنند. سپس کاربران می‌توانند از ezETH در سایر اپلیکیشن‌های دیفای (DeFi) برای کسب سود بیشتر استفاده کنند.

توکن REZ حداکثر عرضه ۱۰ میلیارد توکن با عرضه در گردش ۱.۰۵ میلیارد خواهد داشت. ۲.۵٪ از کل عرضه توکن REZ به لانچ پول بایننس اختصاص داده شده است.

منبع
دبلاک

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا