اخبار آلتکویناخبار عمومی

ریپل دو شرکت انتقال پول دیگر را به شبکه پرداخت خود اضافه کرد

ریپل دو شرکت ارائه دهنده سرویس پرداخت در آسیا و آمریکا جنوبی را به عنوان عضوی از شبکه پرداخت بلاک چینی خود به RippleNet اضافه کرد.
InstaRem -شرکت‌ بین المللی انتقال پول در سنگاپور- به همراه شرکت BeeTech مستقر در Sao Paulo برزیل، همکاری خود را با بلاکچین ریپل آغاز کردند. این اولین همکاری آن‌ها با اعضای غیر بانکی RippleNet به حساب می‌آید. هر دو شرکت اذعان داشتند که با استفاده از این پلتفرم، مشتریانشان سریعتر و با هزینه کمتر پول منتقل می‌کنند. این سرویس در این هفته با برقراری ارتباط بین دو ارائه دهنده سرویس پرداخت در تعدادی از بازارهای جنوب شرقی آسیا، آمریکای جنوبی و اروپا آغاز شده است. برای مثال، مشتریان شرکت BeeTech می‌توانند با ۶۰ بازار جهانی که تحت پوشش شرکت InstaReM می‌باشند، مبادله لحظه‌ای داشته باشند.

به طور خاص، شرکت‌ها به xVia وصل خواهند شد که در واقع رابطی استاندارد است که موسسات مالی و اپراتورهای پرداخت را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به نصب نرم افزاری، مبادلات خود را از طریق RippleNet انجام دهند. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ عضو به این روش از  RippleNet استفاده می‌کنند.

ripple

مدیر اجرایی و بنیان‌گذار شرکت  BeeTech در بخشی از صحبت‌هاش گفت:

همکاری ما با RippleNet، تجربه جدیدی برای مشتریان ما خواهد بود که می‌توانند پرداخت‌های خود را انجام دهند و همچنین به تامین کنندگان جدید که بالغ بر ۶۰ بازار جدید را پوشش می‌دهند، دسترسی داشته باشند. این امر از طریق رابط برنامه نویسی xVia امکان پذیر شده است.

مرور اخبار اخیر ریپل

در هفته گذشته، Kuwait Finance House نیز به RippleNet پیوست و در همین راستا، مدعی شد که اولین بانک در کشور است که به شرکت بزرگ بلاک چینی مستقر در San Francisco پیوسته است. ریپل همچنین BankDhofar مستقر در عمان و اکسچنج Coinone که در کره جنوبی مستقر است را در ماه می به شبکه خود اضافه کرد.
پروژه xCurrnet، نرم افزار بلاکچینی ریپل است که سیستم end-to-end ردیابی پرداخت‌های لحظه‌ای و قراردادها را میسر می‌سازد و به زودی  مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
علاوه بر این‌، همکاری بین ریپل و (Saudi Arabian Monetary Authority (SAMA صورت گرفت و این اتفاق در واقع اولین همکاری یک بانک مرکزی در جهان برای اضافه شدن به RippleNet بود.

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا