اخبار خارجی

انجام تراکنش های کارآمدتر؛ آپدیت جدید Xpring ریپل رونمایی شد

ریپل تصمیم گرفته است تا ویژگی های جدیدی به راهکار Xpring اضافه کند تا تمام بخش های این بلاک چین برای استفاده کلاینت ها، کارآمدتر شود. این موضوع باعث می‌شود که ارسال و دریافت تراکنش ها از طریق XRP Ledger برای شرکت های مالی هموارتر شود.

افزودن ویژگی های جدید به سرویس های ریپل

طی پست اخیر بلاگ وارن پاول اندرسون (Warren Paul Anderson) مدیر محصولات XRP Ledger و xRapid وی گفت به روزرسانی ها و پشتیبانی از ویژگی های جدیدی از طریق بسته های به روزرسانی XRP Ledger به این پلتفرم اضافه خواهد شد.

این به روزرسانی های جدید شامل نسخه ۱.۵.۰ XRP Ledger و نسخه ۱.۶.۰b۱ می‌باشد. نسخه ۱.۵.۰ پشتیبانی از gRPC API، نسخه بندی API، انتشار UNL با استفاده از شبکه همتا، روش های جدید RPC، روش تایید اضافی، روش تراکنش های بهبود یافته و بسیاری از موارد دیگر نظیر اصلاح باگ ها را به همراه دارد.

نسخه ۱.۶.۰b۱ نیز شامل به روزرسانی شبکه توسعه دهندگان XRP Ledger است که توسط تیم Xpring میزبانی می‌شود. این به روزرسانی به توسعه دهندگان امکان دسترسی زودهنگام به آخرین نسخه ها را می‌دهد.
این نکته قابل ذکر است که نسخه ۱.۵.۰ در تاریخ ۱۵ آوریل در شبکه آزمایشی XRP Ledger عرضه و اجرا خواهد شد. به این ترتیب، توسعه دهندگان خواهند توانست برنامه های خود را آزمایش کنند و برای عرضه رسمی شبکه اصلی XRP Ledger آماده شوند.

علاوه بر این، تیم Xpring نیز در صدد به روزرسانی سرورهای شبکه اصلی XRP Ledger خود است که این به روزرسانی شامل مجموعه ها (cluster) و تاییدکنندگان است. به علاوه، چندین اصلاحیه نظیر fixQualityUpperBound، fixXhxkTreading و fixPayCanRecipientDir در این به روزرسانی وجود دارند تا نحوه کار پروتکل شبکه اصلی تغییر پیدا کند.
وارن پاول اندرسون در این خصوص گفت:

ما اپراتورهای سرور rippled را به بررسی به روزرسانی های ارائه شده در نسخه ۱.۵.۰، شناخت بیشتر اصلاحیه های ذکر شده و به روزرسانی به این نسخه تا روز چهارشنبه ۲۹ آوریل تشویق می‌کنیم تا از ادامه فعالیت خدمات خود اطمینان حاصل کنیم.

 

هدف اصلی این به روزرسانی، ادامه یافتن توسعه پروتکل های متن باز نظیر XRP Ledger و کار بر روی ایجاد عرصه مالی بهتر با استفاده از محصولات و سرویس های ریپل و راهکار Xpring می‌باشد.
در حال حاضر XRP با قیمت ۰.۱۸۸۱ دلار و ارزش بازار ۸.۲۹ میلیارد دلار سومین ارز دیجیتال بازار است.

منبع
usethebitcoin

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا