ریپل مهندس نرم‌افزار استخدام می‌کند؛ آیا پلتفرم معاملاتی ریپل در راه است؟

ریپل فرصت‌های شغلی برای مهندس ارشد نرم‌افزار برای RippleNet را ارائه داده است. این موضوع می‌تواند بیانگر آغاز توسعه پلتفرم معاملاتی توزیع‌شده ر‌یپل باشد.

ریپل دو فرصت شغلی ارائه داده است. این موضوع نشان‌دهنده آن است که ر‌یپل در صدد بهبود پلتفرم RippleNet و حتی گسترش به عنوان یک پلتفرم معاملاتی است.

ریپل به دنبال استخدام مهندس ارشد نرم‌افزار برای ایجاد پلتفرم معاملاتی

ریپل اخیرا به استخدام افراد مختلف پرداخته است. این موضوع گویای هدف این شرکت برای گسترش و بهبود محصولات کنونی خود است.

یکی از فرصت‌های شغلی اخیر که ر‌یپل ارائه داده است، مهندس ارشد نرم‌افزار است. در توضیحات این فرصت شغلی آمده است که این مهندس نرم‌افزار در زمینه ایجاد پلتفرم معاملاتی توزیع‌شده مشغول خواهد شد که دسترسی یکپارچه‌ای به بازار ارزهای دیجیتال به صورت همزمان فراهم خواهد کرد.

ریپل

به علاوه، این مهندس نرم‌افزار، راهکارهای جدید برای مشکلات پیچیده نرم‌افزاری ایجاد خواهد کرد و با مدل‌سازی و پیاده‌سازی الگوریتم سروکار خواهد داشت. مهندس موردنظر هم‌چنین با مشتریان ر‌یپل همکاری خواهد داشت و با مسائل مرتبط با محصولات و امنیت اطلاعات سروکار خواهد داشت. در این فرصت شغلی مشخص شده است که این مهندس در کشور ایسلند فعالیت خواهد داشت.

مهندس ارشد نرم‌افزار در ریپل نت

فرصت شغلی دیگر نیز مهندس ارشد نرم‌افزار است اما این فرد برای ریپل نت مورد نیاز است. ریپل نت شبکه‌ای است که به مشتریان و شرکای ر‌یپل امکان می‌دهد تا پرداخت‌های آنی و همزمان با کارمزد اندک انجام دهند.

در شرح وظایف این فرصت شغلی بیان شده است که این مهندس بر روی برنامه‌های پرداخت توزیع‌شده کار خواهد کرد. این برنامه‌ها، انجام پرداخت‌ها طی چند ثانیه را امکان‌پذیر می‌سازند.

نکته قابل توجه این است که در هر دو فرصت شغلی از مهندسان موردنظر درخواست می‌شود که فراتر از جوانب فنی راهکارهای مدنظر خود بیاندیشند. کسانی که این فرصت‌های شغلی را به دست آورند باید در سان فرانسیسکو زندگی کنند.


منبع u.today
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر