اخبار خارجی

همکاری ریپل با مانی گرام (MoneyGram) دومین سیستم پرداختی بزرگ در دنیا!

مانی گرام (MoneyGram) شبکه بزرگ انتقال پول همکاری استراتژیکی را با شرکت ریپل، شرکت پرداختی مبتنی بر بلاک چین آغاز کرد.

به عنوان بخشی از این توافق نامه دو ساله، این دو شرکت در پرداخت های بین المللی و صرافی های خارجی با دارایی های دیجیتال همکاری خواهند کرد. به عنوان بخشی از این توافق، مانی گرام (MoneyGram) به دلیل این مشارکت مبلغ ۵۰ میلیون دلار از ریپل دریافت خواهد کرد.

مانی گرام احتمالا از محصول نقدینگی xRapid ریپل استفاده می کند که اجازه می دهد ارز مبدا ارسال شود و بلافاصله با ارز مقصد دریافت شود. با استفاده از توکن XRP ریپل برای چنین انتقالاتی، xRapid می تواند چنین معاملات را سریع تر از ارزهای فیات یا سایر دارایی های دیجیتال بزرگ انجام دهد. الکس هولمز رئیس و مدیر عامل مانی گرام گفت:

با وجود محصول xRapid ریپل، ما قابلیت انتقال سرمایه ها از دلار به ارزهای مورد نظر خود به صورت ۲۴ ساعت ۷ روز هفته را خواهیم داشت. این امر، پتانسیل تحول عملیات ما را دارد و مدیریت نقدینگی جهانی ما را به طور چشمگیری آسان و ساده می‌کند.

مانی گرام دومین سیستم پرداختی بزرگ در دنیا است که در بیش از ۲۰۰ کشور فعالیت دارد. بخش عمده ای از فعالیت و تجارت مانی گرام در بازار پول های جهانی است که ارزش آن 600 میلیارد دلار می باشد.

در ماه مارس، بانک فدرال هند (IFB) که یک بانک خصوصی بازرگانی است در زمینه استفاده از شبکه ریپل برای تراکنش های بین المللی با این شرکت همکاری کرد. این همکاری بخشی از برنامه به کارگیری فناوری های جدید برای شبکه پولی IFB بود. در این برنامه هم چنین دو پلتفرم دیگر نیز در کشور امارات متحده عربی برای انجام پرداخت ها به هند عرضه کرد.

اوایل ماه جاری، ریپل دفتری در برزیل با هدف گسترش فعالیت های خود در آمریکای لاتین افتتاح کرد. لویز آنتونیو ساکو مدیرعامل شعبه برزیل شرکت ارائه دهنده جهانی خدمات پس از فروش Warranty Group رییس دفتر جدید خواهد بود.

این خبر باعث شد که از دیروز قیمت XRP با افزایش مواجه شود و در حال حاضر با قیمت ۰.۴۴ دلار معامله می شود.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا