اخبار آلتکویناخبار عمومی

راجر ور: بیت کوین کش ۳ مشکل اساسی دارد

راجر ور،‌ مدیر اجرایی bitcoin.com در سومین سالگرد تاسیس بیت کوین کش در جمع توسعه دهندگان نرم افزار و فعالان این حوزه سخنرانی کرد. او در صحبت‌های خود چند مشکل اصلی شبکه بیت کوین کش مانند سقف تراکنش متصل به زنجیره را که در ماه می از ۲۵ به ۵۰ تراکنش رسید، مورد بررسی قرار داد. او همچنین غیرقابل برگشت بودن تراکنش‌های تایید نشده را یکی دیگر از مشکلات بیت کوین کش دانست و در این مورد گفت:

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

اصلی‌ترین مشکلی که من در بیت کوین کش می‌بینم،‌ محدودیت ۵۰ تراکنش متصل به زنجیره است که باید از دست آن خلاص شویم. غیرقابل برگشت بودن تراکنش‌های تایید نشده مشکل دیگری است که می‌توانیم با استفاده از پیاده سازی روش‌های مختلف توافق جمعی آن را حل کنیم.

ور در این سخنرانی، خصومت‌های بین توسعه دهندگان نرم افزار و توسعه دهندگان را در داخل جامعه بیت کوین مورد بررسی قرار داد. وی در این مورد گفت:

بیایید بین توسعه دهندگان نرم افزار و توسعه دهندگان کسب و کارها در مورد نیازهای آینده کاربران و یا خواسته‌ها و نیازهای کسب و کارها تبادل نظر کنیم.

محصولات، بدون وجود تعامل بین توسعه دهندگان کسب و کار به اندازه کافی کارپسند نخواهند بود و باعث می شود جاذبه لازم برای عامه مردم را نداشته باشد.

پذیرش گسترده حوزه ای است که بیت کوین عملکرد خوبی در آن ندارد و هم‌چنان دلیل اصلی فروش بیت کوین کش است. به همین دلیل است که نیاز مبرم به محصولاتی وجود دارد که مردم واقعا از آنها استفاده کنند.

روز استقلال بیت کوین

جدل‌های داخلی جامعه بیت کوین در مورد مقیاس پذیری،‌ در ۱ آگوست ۲۰۰۹ با راه اندازی هارد فورک بیت کوین کش پایان یافت. این هارد فورک توسط افرادی پیاده سازی شد که با سافت فورکی که سگویت را فعال می‌کرد، راضی نشده بودند.

‌مدیر اجرایی شرکت بلاک استریم (Blockstream) یعنی آدام بک،‌ سالگرد هارد فورک بیت کوین کش را روز استقلال بیت کوین نام گذاری کرد. او یکی از برجسته‌ترین طرفداران افراطی جامعه بیت کوین است و بارها شایعاتی در مورد این مطرح شده که او ساتوشی ناکاموتو است.

در این سخنرانی، ور افرادی مثل آدام بک را تجسم خطرناکی از لغو پروژه‌ها در داخل جامعه رمزارز خواند. راجر ور اخیرا در پادکست آنتونی پومپلیانو با نام Morgan Creek Digital،‌ فاش کرد که او دارایی‌های بیت کوین کش خود را فروخته است و حالا نصف دارایی‌اش به بیت کوین است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا