اخبار خارجی

پشتیبانی سامسونگ از کیف پول‌ سخت‌افزاری در سری گوشی‌ گلکسی

دارندگان گوشی‌های هوشمند گلکسی Galaxy سامسونگ به زودی می‌توانند کیف پول‌ سخت‌افزاری را به گوشی‌های هوشمند خود متصل کنند و ارزهای دیجیتال خود را به کیف پول موجود در این گوشی‌های محبوب انتقال دهند. سامسونگ گفته است این موضوع، دسترسی کاربران به ارزهای دیجیتال و انجام تراکنش‌ها را آسانتر می‌کند.

به‌روزرسانی گلکسی؛ اتصال کیف پول سخت‌افزاری به گوشی هوشمند

سامسونگ آپدیتی عرضه کرده است که کاربرد کیف پول ارز دیجیتال گوشی‌های هوشمند خود را افزایش می‌دهد. این کیف پول ابتدا دو سال قبل و با گوشی هوشمند گلکسی S10 معرفی شد. اکنون این برنامه می‌تواند به کیف های پول سخت‌افزاری نظیر لجر نانو اس و لجر نانو اکس متصل شود. این ویژگی جدید، انتقال ارزهای دیجیتال از کیف پول‌ سخت‌افزاری به برنامه موبایلی را میسر می‌سازد. سامسونگ طی بیانیه رسمی خود اذعان داشت:

این به‌روزرسانی، با انتقال ارزهای دیجیتال از کیف پول سخت‌افزاری به کیف پول بلاک چین سامسونگ، دسترسی کاربران به ارزهای دیجیتال و انجام تراکنش‌ها را آسانتر می‌کند.

دستگاه‌های گلکسی که دارای سیستم عامل نسخه ۹ و بالاتر اندروید هستند از این ویژگی جدید پشتیبانی خواهند کرد، اگرچه ارائه آنها بر اساس نوع دستگاه در زمان‌های مختلف انجام می‌شود. پشتیبانی از کیف های پول سخت‌افزاری شخص ثالث متفاوت خواهد بود، به طوری که سامسونگ خاطرنشان کرده است که ویژگی‌های بلوتوث لجر نانو اکس ممکن است هنگام اتصال به کیف پول‌ سخت‌افزاری سامسونگ محدود شود.

افزودن ویژگی جدید به دستگاه‌های گلکسی برای کاربران ارزهای دیجیتال

در سال ۲۰۱۹، سامسونگ ارائه پلتفرمی ایمن در گوشی‌های هوشمند گلکسی S10 را اعلام کرد که طی آن، کاربران ارزهای دیجیتال می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را ذخیره و مدیریت کنند. کلیدهای خصوصی مورداستفاده برای تایید تراکنش‌های ارزهای دیجیتال رمزگذاری شده و در محیطی ذخیره می‌شوند که خارج از دسترسی سیستم عامل و سایر برنامه‌ها است. اطلاعات موجود در Samsung Blockchain Keystore فقط پس از تایید از طریق وارد کردن رمز PIN یا اثر انگشت قابل دسترسی هستند و توسط نرم‌افزار امنیتی Knox سامسونگ محافظت می‌شوند.

کیف پول‌ سخت‌افزاری

در بخش تنظیمات گوشی و قسمت Biometrics and Security می‌توان به Keystore دسترسی یافت. پس از انجام تنظیمات، به ایجاد کیف پول جدید یا اتصال به کیف پول موجود راهنمایی می‌شوید. کیف پول‌ سخت‌افزاری سامسونگ از ارزهای دیجیتال مختلفی نظیر بیت کوین، اتریوم، توکن‌های ERC، ترون و توکن‌های TRC پشتیبانی می‌کند. این برنامه هم‌چنین به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از فناوری بلاک چین به بررسی برنامه‌های غیرمتمرکز و تایید انتقال ارزهای دیجیتال بپردازند.

شرکت سامسونگ از اولین سازندگان گوشی‌های هوشمند بود که پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را در دستگاه‌های خود معرفی کرد. Samsung Blockchain Keystore در شروع کار خود فقط در کشورهای محدودی در دسترس بود و در معرفی اولیه فقط کشورهای کره جنوبی، انگلستان و آمریکا امکان دسترسی به این ویژگی را داشتند. هم‌چنین از ابتدا بیت کوین در بین ارزهای دیجیتال تحت پشتیبانی کیف پول بلاک چین سامسونگ قرار نداشت و بعداً به آن اضافه شد.

منبع
bitcoin

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا